Конфлікт у Керченській протоці: ДБР отримало доступ до документів Офісу президента.

1

Слідчі Державного бюро розслідувань отримали доступ до секретних документів з Офісу президента щодо конфлікту у Керченській протоці у листопаді 2018 року.

Документи

Печерський райсуд Києва надав ДБР тимчасовий доступ до документів Офісу президента із грифом для службового користування та документів, що становлять державну таємницю, які пов’язані з актом російської агресії у Керченській протоці.

Читайте: Суд дозволив допит Порошенко на поліграфі

Йдеться про укази президента про введення воєнного стану в Україні та невідкладні заходи РНБО щодо захисту національних інтересів на Півдні та Сході України, у Чорному та Азовських морях і Керченській протоці.

Нагадаємо, 13 вересня у Державному бюро розслідувань відбувся допит п’ятого президента України Петра Порошенка, він передав письмові покази у справі щодо акту російської агресії у Керченській протоці.

Джерело: ЄРСР

Новини по темі

В КСУ знайшли юридичну відмашку для недопуску Шевчука до роботи.

Дзеркало Тижня 1

Поновлений на посаді екссуддя сьогодні знову з'явився в суд.  

Дубілет запропонував переселити частину міністерств на Грушевського, а приміщення продати.

Факти ICTV 1

Міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет запропонував перемістити частину міністерств до головної будівлі уряду.

Дорожню карту щодо Донбасу можуть затвердити на нормандському саміті – Яременко.

Факти ICTV 1

Дорожня карта щодо мирного врегулювання конфлікту на Донбасі може бути затверджена під час зустрічі у нормандському форматі.