Володимир Зеленський підписав указ про призов в армію з 18 років.

Президент України Володимир Зеленський у четвер, 16 січня, підписав указ про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році. При цьому призовний вік у документі зазначено в діапазоні від 18 до 27 років.

"Призвати на строкову військову службу придатних за станом здоров'я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу", - йдеться в указі.

Також указом визначені строки для проведення чергових призовів українців на строкову військову службу: у квітні - червні та жовтні - грудні 2020 року. Цей указ набирає чинності з дня його опублікування, крім окремих пунктів.

Нагадаємо, що в 2015 році президент України Петро Порошенко заявив, що призов громадян до лав Збройних сил України буде збережено, а вік призовників буде підвищено з 18 до 20 років, при цьому призовники гарантовано не потраплятимуть до зони проведення антитерористичної операції на сході України.

Згодом Порошенко щорічно до 2019 року включно підписував укази про призов на строкову військову службу осіб чоловічої статі, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 20 років, але вони не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову.

Новини по темі

Аномально тепла зима: еколог попередив про сумні наслідки відсутності снігу.

В Україні триває аномально тепла зима – відсутність снігу може не лише негативно вплинути на майбутній урожай, але й вдарити по всьому харчовому ланцюжку. Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Информатор, про це попередив глава Націо...

Заборгованість по зарплатах в Україні зросла майже на 15%.

Загальна заборгованість з виплати заробітної плати в Україні в 2019 році зросла на 14,7% і на 1 січня 2020 року склала 3,034 млрд грн, тоді як у грудні 2019-го скоротилась на 5,8%.

Кремль молчит о главной угрозе для России

Российская верхушка, давно помешавшаяся на ненависти к Америке и идее реванша в холодной войне, начала с завистью поглядывать на восточного соседа еще в конце 90-х

1 1

Україна готова до “промислового безвізу” з ЄС: що це значить.

Україна підтвердила готовність співпрацювати з Євросоюзом у сфері енергетики, ринку IT-послуг, авіапростору, юстиції, захисту персональних даних. Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук на спільній прес-конф...

1

Літак із Варшави не сів у Києві через туман

Літак польської авіакомпанії LOT, що Летів із Варшави до Києва, не став приземлятися в міжнародному аеропорту "Київ" (Жуляни) через туман.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie