ПФК «Львів» у Харкові поступився донецькому «Шахтарю» .

Після нічийного першого тайму донеччани дотиснули підопічних Егіше Мелікяна

На перерву команди пішли за рахунку 1:1 : на гол від Мораєса відповів Микита Татарков, для якого цей матч став 100-им в УПЛ.

У другому таймі забивали лише "гірники": спочатку були два м’ячі від Жуніора Мораєса. Після хет-трику українця на його рахунку вже чотирнадцять голів і він продовжує очолювати бомбардирську гонку. Ще один м’яч на рахунку Алана Патріка.

Отож, підсумкові 4:1. "Шахтар" залишився на першому місці, ПФК "Львів" - на одинадцятому.

Нагадаємо, як повідомляв "Гал-Інфо" раніше, ФК "Львів" обіграв "Ворсклу" у матчі аутсайдерів.

Новини по темі

Футбольні матчі 7 грудня. Що дивитися в суботу

7 грудня відбудуться матчі української Прем'єр-ліги та англійської Прем'єр-ліги.

2

Манчестер Сіті - Манчестер Юнайтед. Онлайн-трансляція матчу англійської Прем'єр-ліги

НВ стежить за ходом гри 16 туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) між Манчестер Сіті та Манчестер Юнайтед. Поєдинок відбудеться сьогодні, 7 грудня, о 19:30 за київським часом.

1

Джошуа — Руїс. Онлайн-трансляція бою

НВ стежить за ходом поєдинку-реваншу в суперважкій вазі між британським боксером Ентоні Джошуа і американцем Енді Руїсом.

3

Мессі забив ефектний гол на тренуванні, який оцінили одноклубники — відео.

Нападник Барселони Ліонель Мессі провів видовищний гол під час тренування, якому поплескали партнери.