«Нафтогаз» погрожує відключити газ з 1 березня через борги: де можуть відключити опалення.

В Україні "Нафтогаз" погрожує відключити поставки блакитного палива в низці підприємств-виробників тепла. В результаті в деяких містах може достроково закінчиться опалювальний сезон.

Як повідомляють в прес-службі "Нафтогазу", причина можливого відключення – борги за блакитне паливо. У зоні ризику залишаються 16 виробників тепла, які не виконують ні одна з умов за розрахунками, передбачених положенням про ПСО.

Компанія письмово повідомила ці підприємства про необхідність проведення термінових розрахунків, щоб уникнути припинення газопостачання з 1 березня 2020 року. Для уникнення ризиків припинення теплопостачання населення Нафтогаз наполягає на необхідності термінового проведення розрахунків відповідно до вимог положення про ПСО.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Києві стали отримувати чергові платіжки за комуналку. Суми за опалення шокують – іноді вони більше в чотири рази, ніж за грудень. У мерії запевняють, що це ще зі знижками.

Українці будуть отримувати дві платіжки за газ на одному аркуші паперу – тарифи за паливо і його транспортування будуть вважатися окремо.

Новини по темі

Де було найбільше роботи у червні і які зарплати пропонували.

Кількість опублікованих у червні вакансій зросла на 23% у порівнянні з травнем.

Більшість українців не підтримують співпрацю з МВФ (опитування).

Більшість українців виступили проти співпраці нашої держави з МВФ.

3

Lenovo готує смартфон K11 Power з потужним акумулятором.

У базі Google Play Console, за повідомленнями інтернет-джерел, з’явилися відомості про смартфон середнього рівня K11 Power, який незабаром може анонсувати китайська компанія Lenovo.

3

Шмигаль назвав користь від підвищення мінімальної зарплати.

Він зазначив, що підвищення мінімальної зарплати не вплине значно на інфляцію і збільшення безробіття.

5

100 найдорожчих брендів світу: до рейтингу потрапив TikTok, обігнавши Uber і Xiaomi.

У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу - BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з'явився TikTok, обігнавши Uber і Xiaomi.

5

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie