В ЄБА розповіли, яких рішень парламенту в умовах карантину чекає бізнес (інфографіка).

У зв’язку з впровадженням жорстких карантинних заходів та безпрецедентною реорганізацією роботи більшості компаній, бізнес потребує оперативних та актуальних рішень Верховної Ради для підтримки економічної активності. За попередньою інформацією, позачергове засідання відбудеться в суботу, 28 березня.

Про це повідомляється на сайті Європейської Бізнес Асоціації.

“Бізнес очікує, що в найближчий час Рада все ж проведе позачергове засідання. Адже назріло чимало важливих питань. По-перше, вони стосуються співпраці з МВФ, яка, особливо критична в ситуації з коронавірусом для країни. Без даної допомоги країні прийдеться, м′яко кажучи, дуже скрутно. Крім того, аби зменшити і так надвеликий тиск на бізнес в даний час, особливо через продовження карантину, ми від Асоціації надіслали до Ради ще 6 пропозицій. Тож очікуємо, що народні депутати приділять увагу питанням бізнесу, який сумлінно сплачує податки”, – заявила виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Анна Дерев’янко.

Так, для залучення коштів на підтримку медичної системи, подолання фінансових та економічних наслідків пандемії коронавірусу, для України наразі критично важливо продовжити співпрацю з МВФ та міжнародними фінансовими інституціями. Однак для погодження нової програми від МВФ країні потрібно виконати ще 2 умови – прийняти закон про неможливість повернення банків (націоналізованих чи ліквідованих) ексвласникам та закон про ринок землі.

До того ж, бізнес закликає не приймати незважених рішень, які можуть ще більше дестабілізувати ситуацію, та врегулювати деякі питання оподаткування, перевірок, соціальних виплат, аби розділити додаткове навантаження на бізнес між компаніями та державою, як це наразі відбувається в більшості цивілізованих країн.

Ці тимчасові заходи можуть допомогти багатьом бізнесам втриматись на плаву та зберегти робочі місця своїм співробітникам, що надзвичайно важливо для економічного здоров’я країни та добробуту громадян.

Новини по темі

У Нафтогазі пояснили зниження ціни на газ для населення.

Можливості зниження ціни на газ для населення на 14% з’явилась завдяки тому, що ринок природного газу в Україні наразі перенасичений.

1

Хто звільняється від нарахування та сплати плати за землю.

До Податкового Кодексу України внесли зміни.

1

В Україні зріс середній розмір виплат за лікарняними на 19%.

За підсумками лютого 2020 року середній розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності склав 315 грн за кожен день лікування. Це на 19,1% більше, ніж у лютому 2019 року.

1

Уряд пропонує на 30% зменшити зарплатню керівникам та членам наглядових рад держпідприємств - Шмигаль.

Також пропонується до кінця 2020 року вдвічі знизити заробітну плату чиновникам, які отримують понад 47 тисяч гривень.

1

Уряд пропонує на 30% зменшити зарплатню керівникам держпідприємств - Шмигаль.

Також пропонується до кінця 2020 року вдвічі знизити заробітну плату чиновникам, які отримують понад 47 тисяч гривень.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie