Як одна формула підвищить вашу ефективність на весь рік.

Січень 2020 добігає кінця. Нове десятиліття діджиталізації. Кожен день ми відчуваємо ті чи інші емоції, позитивні і негативні, натхненні й демотивувальні, ті, що сприяють досягненню наших цілей і, навпаки, їм суперечать.

І як бути з емоціями в діловій сфері? Як досягти запасу енергії, яка виведе вас до успіху? Є три секрети, щоб тренувати позитивні емоції, посилювати запам’ятовування нових знань і вміти впливати на людей.

Про них розповідає експерт в системному розвитку особистості, почесний професор бізнес-школи «Синергія», автор серії книг і методик досягнення успіху в житті і бізнесі Іцхак Пінтосевич.

Він створив унікальну формулу життя, що працює, 3Р. І сьогодні ми скористаємося цією формулою для того, щоб досягати 100% поставлених цілей на 2020.

Перший секрет від Іцхака Пінтосевича. Ресурс:

Якщо зосередитися тільки на досягненні результатів у житті, то дуже скоро ресурс вичерпається. Людина зупиниться, як машина без бензину. Якщо немає бензину (здоров'я, енергії, мотивації) — машина не їде!!! Тому кожен день необхідно 1 годину приділяти створенню ресурсу.

Для цього є 3 головних складових:
1. 25 хвилин — спорт;
2. 25 хвилин — вивчення книги або навчатися за системою 3-П;
3. 10 хвилин — стратегічне планування, обов’язково після того, як ви згадуєте свої цілі.

Одна година на день створення ресурсу дасть вам «коріння» для досягнення над-результатів у всіх сферах вашого життя.

Другий секрет від Іцхака Пінтосевича. Результат:

Деякі дії приносять результат відразу. Для досягнення глобальних цілей — потрібен час.

Робіть по п’ять кроків кожен день для досягнення вашої головної мети. Кожен день робіть мінімум 5 кроків для досягнення вашої головної мети. І я впевнений, що за рік ви зробите 1500 дій, і з них якась кількість буде дуже успішних.

Третій секрет від Іцхака Пінтосевича. Радість:

А з Радістю не всім і не завжди незрозуміло. Для багатьох це відкриття, що можна просто так радіти. Що не треба чекати, поки будуть досягнуті всі цілі. Що можна просто так зупинитися і радіти. І більшу частину часу, сучасній людині потрібно вчитися радіти. Це дивовижна річ, що виявляється для радості, яка є найціннішим у житті, не потрібні ніякі інструменти, не потрібні ніякі MBA, і навіть гроші. Для того, щоб радіти, потрібно просто навчитися радіти.

Фото: IPS

Як потрібно радіти? Формула така:

1. Потрібно прийняти рішення радіти. Тобто потрібно зробити вибір. Сказати: «У цей момент я хочу радіти». Мозок не пристосований для радості. Він пристосований, щоб шукати небезпеку і шукати, де можна отримати швидке задоволення. Є задоволення, є кайф, — це рівень тваринних насолод. А радість і щастя — це вже духовний рівень.

2. Далі я дуже раджу саме схлопнути реальність. Тобто взяти і усвідомити, що справжня реальність відбувається тут і зараз. Закрити очі, зробити вдих, видих і відчути своє тіло, відчути свої очі, губи, відчути м’язи обличчя, і дати всьому цьому розслабитися на видиху. І просто зробити кілька вдихів і видихів.

3. Коли ви відчуєте розслаблення, всю увагу направите на тіло, в цей момент ви перебуваєте в «тут і зараз». Відчуйте своє тіло. Далі, коли ви прийшли в такий стан «зараз», потрібно всередині пробудити радість. Включити каталізатори радості.

Я вам бажаю, щоб ви сьогодні кілька моментів прямо зробили саме в цій радості присутності, і кожен раз, коли ви будете це робити, ви будете отримувати задоволення від життя, яке не купиш ні за які гроші.

Саме цим ми займаємося на «МЕГАТРЕНІНГ 2020», який пройде 27 і 28 січня. Приходьте і за два дні зарядіться енергією на весь майбутній рік і отримайте мотивацію до досягнення будь-якої, найнеймовірнішої мрії!

І пам’ятайте: поки ви зволікайте, хтось живе життям, про яке ви мріяли!

Новини по темі

Верховний Суд дав роз’яснення, як правильно перетинати пішохідний перехід.

Верховний Суд розглянув справу водія, який був оштрафований за те, що проїхав через «зебру» перед пішоходом, аргументуючи це тим, що той ще був далеко. У результаті суд дав свої роз’яснення ПДР. "Водій повинен врахувати можливі маневри пішохода на...

1

Український політв'язень Стогній повернувся з Росії.

Незаконно засуджений окупаційним "судом" Криму українець Олексій Стогній відбув призначене йому покарання та повернувся до Києва.

1

Ексклюзив: Кореспондент «Сьогодні» проживе в ізоляції з українцями з Китаю .

Військовий журналіст Олександр Махов розповість про всі етапи повернення і перші тижні перебування земляків в Україні

Комунальники привласнили майже 29 млн гривень, що призначалися на капремонт дороги в Кривому Розі.

В рамках кримінального провадження слідчі Криворізького відділу поліції спільно зі співробітниками міськпрокуратури №3, СБУ і полку поліції особливого призначення 19 лютого провели низку обшуків на території підприємства з ремонту доріг.

3

Українці з низькими доходами зможуть отримати соціальне житло – постанова Кабміну.

Кабмін ухвалив постанову, яка зробить соціальне житло більш доступним.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie