ОБСЄ показала, як бойовики на Донбасі ховають танки

Сегодня 7
ОБСЄ показала, як бойовики на Донбасі ховають танки

ОБСЄ оприлюднило фото з замаскованим танком Т-72, який бойовики розмістили неподалік лінії розмежування в селищі Пікуза. Про це повідомляє портал MIL.IN.UA.

"ОБСЄ підказує координати розташування танка Т-72 російсько-терористичних військ в окупованому Пікузі (колишнє Коминтерново) навпроти позицій українських морських піхотинців", – йдеться в коментарі порталу до фото, яке місія ОБСЄ оприлюднила в Twitter.

1531405482.5246

В ОБСЄ, свою чергу, повідомили, що минулого тижня зафіксовано 1200 порушень режиму тиші, оскільки не усунуто першопричини насильства, а саме: наявність забороненої зброї – 42 одиниці озброєння, розміщені в порушенні погоджувальних ліній відведення: 26 в непідконтрольних і 16 в підконтрольних уряду районах.

Раніше повідомлялося, що за минулу добу, 11 липня, на Донбасі противник 17 разів відкривав вогонь по позиціях українських військових, в результаті обстрілу один український боєць отримав поранення.

Нагадаємо, що напередодні, 10 липня, бойовики влаштували 20 обстрілів українських позицій. А 9 липня обстрілу піддалися житлові квартали селища Золоте-4 в Попаснянському районі Луганської області.