ПСЖ розгромив Реал, Ювентус втратив перемогу над Атлетіко, Тоттенхем — над Олімпіакосом — відео.

1

REUTERS/Benoit Tessier

Матчами в групах A, B, C і D завершився перший тур групового етапу Ліги чемпіонів.

Група, А

У групі A ПСЖ на своєму полі не залишив шансів Реалу з рахунком 3:0. Ще в першому таймі дублем відзначився екс-півзахисник мадридців Анхель Ді Марія, а в доданий час м’яч забив Тома Меньє.

В іншому поєдинку квартету Брюгге і Галатасарай не виявили сильнішого — 0:0.

ПСЖ — Реал 3:0 Голи: Ді Марія, 14, 33, Меньє, 90+1

Відео голів та огляд матчу ПСЖ — Реал

Брюгге — Галатасарай 0:0

Група B

Тоттенхем в групі B втратив перемогу над Олімпіакосом у гостях, хоча вів 2:0 з 30-й хвилині матчу. На голи Харрі Кейна і Лукаса Моури господарі відповіли влучними ударами Даніела Поденсе і Матьє Вальбуена.

Осічкою конкурентів скористалася Баварія, яка розгромила вдома Црвену Звезду — 3:0. У складі мюнхенців відзначилися Кінгслі Коман, Роберт Левандовські і Томас Мюллер.

Олімпіакос — Тоттенхем 2:2 Голи: Поденсе, 44, Вальбуена, 54 (з пенальті) — Кейн, 26 (з пенальті), Моура, 30

Відео голів та огляд матчу Олімпіакос — Тоттенхем

Баварія — Црвена Звезда 3:0

Голи: Коман, 34, Левандовскі, 80, Мюллер, 90+1

Група C

У квартеті C, де Шахтар програв Манчестер Сіті вдома 0:3, Динамо Загреб на своєму полі з ще більшим рахунком залишило Аталанту ні з чим — 4:0.

Хет-трик оформив Міслав Оршич, ще один гол в активі Маріна Леоваца. Український півзахисник італійського клубу Руслан Малиновський з’явився на заміну в перерві за рахунку 0:3 і не зумів вплинути на хід гри.

Динамо З — Аталанта 4:0

Голи: Леовац, 10, Оршич, 31, 42, 68

Відео голів та огляд матчу Динамо Загреб — Аталанта

Група D

У групи D Ювентус втратив перемогу над Атлетіко в гостях, хоча вів 2:0 завдяки голам Хуана Куадрадо, а також Блеза Матюїді та пропустив другий м’яч на останній хвилині основного часу — відзначилися Стефан Савіч і Ектор Еррера.

В іншому матчі квартету московський Локомотив переміг на виїзді німецький Байєр з рахунком 2:1.

Атлетіко — Ювентус 2:2 Голи: Савіч, 70, Еррера, 90 — Куадрадо, 48, Матюїді, 65

Відео голів і огляд матчу Атлетіко — Ювентус

Байєр — Локомотив 1:2 Голи: Хьоведес, 25 (у свої ворота) — Крихов’як, 16, Баринов, 37

Напередодні відбулися матчі першого туру групового етапу Ліги чемпіонів у квартетах E, F, G і H.