Ринок споживчих 5G-послуг перевищить $30 трлн через 10 років - дослідження.

Finance.UA

Фінансові новини в Україні на проекті Finance.ua. Новинарний агрегатор фінансів в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та інших містах

https://news.finance.ua/ua/

Обсяг ринку споживчих послуг на базі мереж п’ятого покоління(5G)може досягти $31 трлн до 2030 року.

Про це йдеться в дослідженні Harnessing the 5G Consumer Potential, проведеному дослідницьким підрозділом ConsumerLab компанії Ericsson.

За даними дослідження, безпосередньо оператори можуть заробити на 5G-послугах $3,7 трлн, причому дохід може бути більше в разі появи супутніх послуг.

Згідно з дослідженням, до 2030 року на одних тільки цифрових послугах оператори можуть заробити $131 млрд, завдяки активному просуванню різних сценаріїв використання технологій 5G і пакетних пропозицій.

Повідомляється, що майже половину цієї суми(40%)складуть витрати абонентів на 5G-послуги з використанням відео, технологій доповненої і віртуальної реальності(AR і VR), а також ігри.

При цьому очікується, що більшу частину витрат абонентів до 2030 року складуть послуги з ефектом доповненої реальності, в числі яких гри, шопінг і освітні програми.

Автори дослідження прогнозують, що завдяки завчасному формуванню попиту споживачів на 5G-послуги можна буде досягти зростання ARPU на 34%.

Водночас, пандемія коронавірусу негативно позначилася на готовності абонентів підвищувати витрати заради 5G-послуг. Якщо на початку року середній користувач був готовий збільшити витрати на 20% заради 5G, то за цей рік цей показник скоротився до 10%. Як і раніше, збільшити свої витрати на 20% готові близько третини абонентів.

Новини по темі

Бельгійські вчені створили швидкодіючу вакцину від коронавірусу.

Бельгійським вірусологам вдалося створити та успішно випробувати на тваринах вакцину, яка вже на 10 день після першого щеплення дає імунітет. Як йдеться у статті журналу Nature, вакцину створили вчені-вірусологи під керівництвом професора Льовенсь...

1 1

Ціни на паливо «підскочили» , чого чекати з початком зими.

Останній тиждень осені принесла автомобілістам дві новини: погану і добру.

3

Які ігри вийдуть у грудні 2020-го: складено список головних новинок.

Ігри вийдуть як на ігрових консолях, так і на ПК

1

Відео: китайська космічна станція здійснила успішну посадку на Місяць.

1 грудня китайська космічна станція місії Чан’е-5 здійснила успішну посадку на Місяць. Вона має зібрати геологічні зразки та відправити їх на Землю. Про це повідомляє Національне космічне агентство Китаю, поділившись відео процесу посадки у Twitte...

1 1

«Київський бронетанковий завод» передав військовим партію відновлених БТР-80.

Державне підприємство "Київський бронетанковий завод" концерну "Укроборонпром" передало українським військовим партію з чотирьох відновлених БТР-80, які пройшли на підприємстві капітальний ремонт та часткову модернізацію.

4

Китайський космічний апарат здійснив успішну посадку на Місяці.

Модуль має зібрати близько 2 кг місячної породи і доставити її на Землю.

Вчені видалили схожий на ВІЛ вірус з генома приматів.

Дослідники продемонстрували перспективу боротьби з вірусом імунодефіциту.

1

Китайський батискаф з дослідниками опустився у Маріанську западину: Відео занурення.

Науковці провели спостереження за підводною фауною і флорою, що мешкає на такій глибині. Китайська глибоководна сталева камера Fendouzhe опустилася на дно Тихого океану та досягла Маріанської западини, повідомляє ABC News. Як зазначається, занурен...

4 2

Радіотелескоп Аресібо повністю зруйнувався

Рішення про закриття телескопу було прийнято в листопаді.

1

ЗСУ отримали новий радар: надійний, невибагливий, може працювати в горах.

Казенне підприємства "НВК "Іскра", що входить до складу ДК "Укроборонпром", передало військовим нову радіолокаційну станцію 35Д6М, виготовлену в рамках державного замовлення 2020 року.

4 3