Арбітраж нас почув: Україна повинна подати меморандум у справі про захоплення моряків.

Україна повинна подати свій меморандум у справі про захоплення кораблів і моряків у Керченській протоці протягом півроку.

Арбітраж нас почув: Україна повинна подати меморандум у справі про захоплення моряків

Україна отримала перший процедурний наказ Арбітражного трибуналу у справі про захоплення російською стороною українських моряків і суден у Керченській протоці у 2018 році.

Українська сторона повинна протягом шести місяців подати свій меморандум у справі.

– З моменту подачі нами меморандуму у росіян буде три місяці для того, щоб скористатися своїм правом і висловити заперечення щодо юрисдикції. Водночас у нас є право прокоментувати заперечення росіян і звернутися до Арбітражу з проханням їх відхилити, – заявила заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль.

Вона також повідомила, що з цього дня справа називається Спір щодо затримання трьох українських військово-морських кораблів та членів їхніх екіпажів.

Читайте: Росія вперше відповість за порушення міжнародного права – Зеркаль

– Для нас було дуже важливо зафіксувати в назві не лише порушення Росією норм міжнародного права, а й відобразити, що ця спір стосується наших моряків, які провели дев’ять місяців у в’язниці. І Арбітраж нас почув, – підкреслила Зеркаль.

Нагадаємо, 25 травня Міжнародний трибунал з морського права виголосив свій вирок щодо 24 українських моряків та трьох кораблів, які РФ безпідставно захопила 25 листопада 2018 року.

Новини по темі

Вибори до парламенту Британії: партія Джонсона отримала більшість.

На виборах до парламенту Великої Британії, що відбулися 12 грудня, правляча Консервативна партія змогла забезпечити собі більшість у Палаті громад.

1

Версія убивства Шеремета нас шокувала – Українська правда.

У редакції Української правди обережно ставляться до інформації, озвученої на брифінгу щодо вбивства Шеремета.

1

Рідні заробітчан не повинні платити податок на доходи від переказів – ДПС.

Одержувачі грошових переказів з-за кордону від трудових мігрантів-родичів не повинні платити податок на доходи з цих коштів в Україні.

1

Зеленський: Хто замовив Павла Шеремета – відповідь знайдеться дуже скоро.

Президент Володимир Зеленський очікує, що на наступному брифінгу в справі вбивства журналіста Павла Шеремета Міністерство внутрішніх справ назве замовників.

1

Законопроект 2543 реалізує ініціативу президента у зеленій енергетиці – експерти.

Законопроект 2543 реалізує ініціативу Володимира Зеленського щодо розвитку галузі альтернативної енергетики, вважають експерти.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie