Які товари українці найчастіше купують онлайн: дослідження.

Експерти розповіли, що українці найчастіше купують онлайн, та скільки на це витрачають грошей

З листопада 2020 року по квітень 2021-го найпопулярнішим товаром, який українці купують онлайн, стала електроніка. Про це свідчить дослідження, яке провели OLX Доставка та CBR. Продажі за пів року у цій категорії виросли на 40%. Це 635 тисяч замовлень.

Одяг опинився на другому місці за кількістю угод – 441 тисяч замовлень та приріст 43%.

Відбувся бум і в сегменті дитячих товарів – зростання на 84% до 378 тисяч замовлень.

Також на 55% збільшилася кількість угод з купівлі товарів для відпочинку, хобі та спорту. Зростання числа замовлень можна було спостерігати ще й у товарах для дому та саду.

Попри це, витрати українців залишилися на тому самому рівні, що й з травня по жовтень 2020 року. Середній чек майже не змінився. Виглядає він наступним чином:

  • електроніка – 1 587 грн;
  • одяг – 671 грн;
  • дитячі товари – 552 грн;
  • хобі, відпочинок і спорт – 814 грн;
  • дім і сад – 754 грн;
  • запчастини для транспорту – 775 грн.

На початку 2021 року в Україні зафіксували найбільше інтернет-покупців за останні роки – 42%. Для порівняння: наприклад, у третьому кварталі 2020-го їх було 33%. Усього онлайн купують приблизно 11 млн українців, які користуються інтернетом.

Ядро споживачів живе у населених пунктах до 100 тисяч мешканців – це 56% людей. Серед усіх покупців онлайн – 55% жінок та 45% чоловіків. Найчастіше це люди з повною вищою освітою, які працюють. Дохід українців, що купують в інтернеті на 38% більший, ніж у тих, хто обирає офлайн.

Серед бар’єрів для покупок в інтернеті на місцевих платформах онлайн-користувачі називають необхідність примірки та невпевненість в якості товару. Якщо ж говорити про покупки в соцмережах, до цих причин можна додати ще й відсутність довіри.

Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Україна здобула перше  «срібло» , точно буде медаль у боксі.

Україна здобула перше «срібло» , точно буде медаль у боксі.

Спека не завадила українському плавцю Михайлу Романчуку вибороти срібну медаль. Це перше срібло України на Олімпіаді-2020. Спортсмен проплив 1500 метрів вільним стилем і поступився американцю лише на 66 мілісекунд. Також в українців є успіхи в бок...

Українські переможці міжнародних олімпіад можуть залишитися без премії від президента.

Українські переможці міжнародних олімпіад можуть залишитися без премії від президента.

6 місце серед 107 команд світу. Українські старшокласники гідно показали себе на міжнародних олімпіадах із математики, фізики та інформатики. За юних хіміків ще тримаємо кулаки - конкурс закінчиться в перших числах серпня. Попри це ми вже маємо 6 ...

Канадские зарисовки и козлы на крыше 010821

Канадские зарисовки и козлы на крыше 010821

Все ролики о стройке

У Львові під час буревію загинули хлопець та дівчина, які сиділи на лавці у Стрийському парку.

У Львові під час буревію загинули хлопець та дівчина, які сиділи на лавці у Стрийському парку.

У Львові під час буревію загинули хлопець та дівчина, які сиділи на лавці у Стрийському парку. Також внаслідок зливи потрощило авто, дерева попадали на дорогу, проте станом на зараз ускладнень у русі немає. Відео із соцмереж.

2 27

Боротьба з амброзією. У Дніпрі тестують новітню речовину

Боротьба з амброзією. У Дніпрі тестують новітню речовину

Період алергій - уже за кілька тижнів. Алергенний бур’ян - амброзія от-от має розквітнути. У Дніпрі місцева влада оголосила війну диким кущам. І замість традиційно вирізати їх - спробували рослину труїти спеціальними хімікатами. Скільки це коштує ...

Шевченко йде з посади тренера збірної України

Шевченко йде з посади тренера збірної України

Андрій Шевченко йде з посади тренера збірної України з футболу – закінчився контракт. Він був наставником команди впродовж 5 років. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Tel...

1 1