Мислити як геній. Три книжки про те, як розвинути креативність

Тимур Курганов

Видавець

У сучасному світі важливо вміти мислити неординарно, швидко знаходити різні рішення однієї ситуації та генерувати ідеї

Багато хто вважає, що креативність невловима, що творчі люди наділені магічним вродженим талантом, якого інші позбавлені. І навіть якщо всі навколо говорять про вашу творчу натуру, ви не можете постійно фонтанувати геніальними ідеями. Покращити рівень власної креативності здається дуже складно, особливо коли це потрібно терміново. Втім, варто пам’ятати, що творчість — це м’яз, який можливо прокачати. І якщо вам потрібна допомога для підвищення креативності, то ця добірка створена саме для вас.

Посібник із креативного мислення, Кріс Ґріффітс, Меліна Кості

Багато людей переконані, що творчість всередині кожного, але потрібно це в собі знайти. Понад 82% лідерів компаній вважають, що креативність безпосередньо впливає на результати роботи, але лише деякі розуміють, як творче мислення застосувати на практиці. Якби кожен з нас міг одразу «дістати» з себе це загадкове вміння нестандартно мислити, ми могли б користуватися необмеженими потоками креативності для професійного та особистого успіху.

Ви можете стати людиною, яка вигадує прекрасні ідеї

Книжка буде корисна для менеджерів, маркетологів, рекламістів і керівників, оскільки допомагає систематично генерувати ідеї і рішення під час розгляду проблем і планування дій. Посібник із креативного мислення пропонує інтегровану систему персоналізованих ідей, а також чіткі практичні інструменти і стратегії, зокрема перевірену й надійну модель «мозкового штурму». Ця книжка дозволяє вам розвинути творчі навички вирішення проблем, щоб знайти найкращі варіанти.

Фото: fabulabook.com

21 спосіб мислити креативно, Майкл Мікалко

З відстані часу кожна цікава ідея здається очевидною. Але як ви самі можете стати людиною, яка вигадує прекрасні ідеї? У цій книжці автор розкриває інструменти, що допоможуть вам мислити як геній. Тут подано керівництво з побудови креативного мислення від лінійного до інтуїтивного, докладно описуються оригінальні методи неординарного підходу вирішення проблем. За допомогою дотепних прикладів і вправ ви дізнаєтеся, як створювати оригінальні ідеї, що покращать ваше особисте й ділове життя. Методи Мікало показують вам, як дивитися на ту ж інформацію, що і всі інші, і бачити значно більше.

Фото: bookclub.ua

Корпорація творців. Як подолати приховані загрози, що вбивають справжнє натхнення, Ед Кетмелл, Емі Воллес

Ед Кетмелл присвятив значну частину свого життя створенню студії Pixar, розробив велику кількість повністю комп’ютерних фільмів та «виховав» не одне покоління креативних співробітників. Він дійшов висновку, що головна задача управління полягає в тому, щоб з’ясувати, як запобігти одній фатальній помилці — творчому вигоранню. Тож він спробував дослідити, що потрібно, щоб зберегти компанію свіжою, творчою та інноваційною. З книжкою Корпорація творців. Як подолати приховані загрози, що вбивають справжнє натхнення дійсно важливо ознайомитися будь-якому менеджеру, оскільки тут своїм досвідом ділиться президент світової компанії.

Фото: kmbooks.com.ua

У сучасному світі важливо вміти мислити неординарно, швидко знаходити різні рішення однієї ситуації та генерувати ідеї. Сподіваюсь, книжки з цієї статті допоможуть вам подолати творчу кризу та віднайти свій шлях до креативного мислення.

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения НВ

Більше блогів тут

Новини по темі

Зваблива Гайді Клум у легкій блакитній сукні посвітила пишним бюстом.

Супермодель поділилася знімком у фотоблогу.

1

З кисломолочним сиром. Як приготувати сочники за класичним рецептом

Якщо діти не хочуть їсти кисломолочний сир, запропонуйте їм смачні солодкі сочники. Від таких ласощів вони не відмовляться.

2

Грайлива Анна Сєдокова потішила фанів знімком у купальнику.

Співачка опублікувала фото з відпочинку у своєму фотоблогу.

1

Чорна вдова й Індіана Джонс. Disney повідомила, коли вийдуть фільми, перенесені через коронавірус

The Walt Disney Company опублікувала оновлені дати прем'єр нових фільмів, які були скасовані по всьому світу через епідемію коронавірусу нового типу COVID-19.

1

По-перше, це смачно. Сім відмінних пропозицій доставки від ресторанів Києва

Сирники, стейки, піца, роли, хумус, локшина, паштети і багато інших страв від кращих ресторанів Києва можуть з’явитися у вас на столі вже сьогодні.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie