Перший у світі факультет ТікТок: як соцмережі реагують на ініціативу Поплавського.

Випускники факультету «українізуватимуть соцмережу».

У Київському національному університеті культури і мистецтв з'явиться новий факультет. Відкриття факультету ТікТок анонсував ректор КНУКіМ Михайло Поплавський.

«Сьогодні TikTok - це медіафеномен, найпопулярніша соціальна мережа молоді! Моя місія українізувати TikTok, вести за собою креативну, амбітну та перспективну молодь, яка творитиме нову історію України!», - пояснив мету створення факультету Поплавський.

За словами Поплавського, навчання на факультет «розпочинатиметься з нуля», а після закінчення випускник зможе отримати диплом. Якою буде програма факультету, які предмети чекають на слухачів, ректор не уточнив.

«Зараз світ дуже швидко розвивається, з'являються нові соцмережі, і TikTok тримає провідні позиції. Якщо ви хочете бути лідерами по життю, то TikTok - це ваша тема. Потрібно розвивати себе, створювати свій бренд, а ми допомагатимемо вам в цьому», - заявила в коментарі «СЛУХ» начальниця культурно-творчого відділу КНУКіМ Лілія Можаєва.

Всупереч заяві Поплавського про необхідність «українізувати» молодіжну соцмережу, в TikTok вже є блогери, які просувають проукраїнський порядок денний і руйнують російську пропаганду. Хто вони? Читайте в статті Насті Мельниченко « Школярі проти імперії ».

Просування в соціальних мережах дійсно може стати професією, ним займаються SMM-спеціалісти, таргетологи. Зазвичай діджитал-фахівці отримують «класичну освіту», додаючи до неї необхідні для роботи знання та навички.

Минулого року «TikTokпроєкт» намагалися реалізувати в Росії, при Томському політехнічному інституті.

Читайте також: TikTok став найбільш завантажуваним додатком минулого року

У 2010 році колишній ректор державного вишу Михайло Поплавський створив на його базі приватний навчальний заклад – Київський університет культури (КУК), що дозволяв «співочому ректорові» заробляти понад 20 млн гривень на рік.

Журналісти «Слідства.Інфо» провели розслідування і з'ясували, як працювала схема: студентів-контрактників зараховували до приватного КУКу, хоча насправді вони вчилися на базі державного вишу. Після третього курсу їх відраховували і переводили на контракт до Національного університету культури та мистецтв, де вони й отримували дипломи.

Ліцензію КУКу підписував міністр освіти і науки часів Януковича Дмитро Табачник. Після того, як під час акредитаційної експертизи у 2014 році з'ясувалося, що на місці вказаних у документах корпусів КУКу – звичайні багатоповерхівки, а ректор не має наукового ступеню, ліцензію вишу анулювали.

Однак у серпні 2015 року справу проти приватного університету Поплавського закрили, а у липні 2016-го комісія МОН вирішила повернути «Київському університету культури» акредитацію деяких спеціальностей .

Підготував/ла : Ольга Чекис

Дзеркало Тижня

«Дзеркало Тижня» - Останні новини України й світу. Лише достовірні новини політики, економіки, світу, культури й науки.

https://zn.ua/ukr/

Брифінг з нагоди відкриття соціальної виставки «Життя на папері» 21.

Брифінг з нагоди відкриття соціальної виставки «Життя на папері» 21.

Брифінг з нагоди відкриття соціальної виставки «Життя на папері», присвяченої проблемам онкохворих пацієнтів. Учасники брифінгу: народні депутати України Оксана Дмитрієва, Валерій Зуб, Сергій Тарута, в.о. директора Національного інституту раку Анд...

Порошенко викрив брехню  «слуг народу»

Порошенко викрив брехню «слуг народу»

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️

Брифінг 21.09.2021 Софія Федина, Ахтем Чийгоз

Брифінг 21.09.2021 Софія Федина, Ахтем Чийгоз

Брифінг народних депутатів України Софії Федини та Ахтема Чийгоза

Брифінг 21.09.2021 Сергій Соболєв

Брифінг 21.09.2021 Сергій Соболєв

Брифінг народного депутата України Сергія Соболєва

Брифінг 21.09.2021 Олександр Колтунович, Михайло Макаренко

Брифінг 21.09.2021 Олександр Колтунович, Михайло Макаренко

Брифінг народних депутатів України Олександра Колтуновича та Михайла Макаренка.

Де в Україні вирощують устриць та створюють до них вино.

Де в Україні вирощують устриць та створюють до них вино.

Устриць, традиційно, асоціюють з Францією, однак їх цілком можна пов'язувати із Україною. До 20 століття українські узбережжя були найбільшими експортерами молюсків – 13 мільйонів штук щороку відправляли на кухні Амстердама, Стокгольма та Парижа. ...