На зустрічі Путіна з Байденом президент РФ може піднести «сюрприз».

Багато різних прогнозів робиться сьогодні щодо майбутньої зустрічі президента Сполучених Штатів Джо Байдена і Путіна. Однак ніхто не звертає уваги на тему, яка прогнозовано може підніматися російським диктатором під час цієї зустрічі. Це тема “біотероризму”.

Путін любить робити не очікувані “сюрпризи”. І цього разу, під час зустрічі з керівником супердержави, він цілком здатен неочікувано вийти за рамки обумовлених попередніми узгодженнями питань.

А оскільки президент США може бути не зовсім готовим до обговорення цього дійсно дуже важливого питання, то “головний кремлівець” може тут при обговоренні отримати певну початкову фору.

І якщо це буде дійсно так, то Путін, під час цього двостороннього саміту, може запропонувати Байдену підготувати і потім підписати “Угоду про боротьбу з біотероризмом”, при цьому наголошуючи на тому, що нині це одне з найважливіших завдань для збереження існування людства.

Як доказ викладе аналітичну довідку розвідувальних служб Російської Федерації про те, що світова епідемія вірусу COVID-19 є результатом недбалого експериментування співдружності некомпетентних науковців Китаю та зажерливих грантових продюсерів США та Заходу в цілому. При цьому скромно замовчуючи роль самих розвідувальних служб РФ в інспіруванні та режисурі цієї взаємодії, вуха котрих стирчать в історії з COVID-19 від самого початку.

За збереження існування людства, натомість, Путін вимагатиме від Америки небагато – визнати за Російською Федерацією права контролю над усім пострадянським простором. А це значить – відмовитися від допомоги і підтримки України.

Москва може тут спробувати діяти на випередження, проявляючи у цьому питанні тактичну ініціативу. Користуючись тим, що досі це питання не розглядалося на такому високому рівні, щоб виступити першовідкривачем цієї надважливої проблеми, котра неочікувано виникла перед міжнародною спільнотою.

Знаючи, як в Кремлі люблять подібні “експромти”, можна не сумніватися, що вони до нього дуже добре підготувалася.

Тому президенту Сполучених Штатів Джо Байдену варто не тільки бути готовим до подібної можливої ініціативи з боку Кремля, а й самому, діючи на випередження, першому виступити з ініціативою протидії “біотероризму”.

Висунувши ідею жорсткого глобального контролю над новітньою біологічною зброєю. Створивши для цього “Міжнародне агентство з боротьби з біотероризмом і біологічною зброєю”.

При чому, в таких рамках, котрі спонукатимуть усіх учасників чітко виконувати цивілізовані правила гри, а неучасники і саботажники автоматично випадали б з рядів цивілізованого світового співтовариства.

Адже не можна виключати того, що ісламістські терористи вже зараз почали підготовку до “біологічного джихаду”, зрозумівши який руйнівний ефект здатен принести людству вірус типу COVID-19.

Та й сам Путін цілком може розглядати питання примусу своїх противників до зняття санкцій з Російської Федерації, не тільки використовуючи для цього загрозу “біотероризму”, а штучно створюючи її для демократичних держав Заходу.

Маючи розгалужену агентурну мережу по всьому світу, Москва цілком здатна організовувати та проводити “біотеракти” у тих країнах, які вона вбачатиме перешкодою на шляху до свого геополітичного гегемонізму.

Мобільні терористичні групи з біологічною зброєю таємно засилатимуться до заздалегідь вибраних ФСБ точок (а їх цілком може бути і декілька в одній країні), для того щоб одночасно спровокувати епідемію вірусу, або іншого збудника інфекції, штучно створеного у російських лабораторіях, у порівнянні з яким COVID-19 може виявитися легким захворюванням.

Необхідно усвідомлювати те, що чим гіршою буде соціально-економічна ситуація в Росії, тим радикальнішими можуть стати дії Кремля.

Путін принципово не хоче виконувати вимоги, після виконання яких накладені санкції на Російську Федерацію були б зняті. Він шукатиме все нових і нових шляхів, щоб дошкулити колективному Заходу, аби у будь-який спосіб підштовхнути його до капітуляції перед Москвою в питанні санкцій.

Тому не варто скидати з порядку денного, що джихад можуть оголосити людській цивілізації не лише ісламістські екстремісти.

Путін не бажає програвати, тому він здатен на все, щоб “його було зверху”. Можна пригадати лише кілька висловлювань Путіна.

Коли Путін пообіцяв “агресорам” неминучу ядерну відплату: “ми як мученики потрапимо до раю, а вони просто здохнуть, бо навіть покаятися не встигнуть”. Чи ще один його “перл”: “відповідь Росії буде асиметричною, швидкою і жорсткою. Організатори будь-яких провокацій, які загрожують корінним інтересам нашої безпеки, пошкодують про скоєне так, як давно вже ні про що не шкодували”.

Також треба мати на увазі, що СРСР і Російська Федерація ніколи не виконували зобов’язань щодо припинення створення нових видів біологічної зброї та знищення вже створеної.

Усе це необхідно обов’язково враховувати перед зустріччю американського президента Джо Байдена з Путіним.

Адже як говориться: “попереджений – озброєний”.

І наостанок. Президент Сполучених Штатів Джо Байден, коментуючи мету своєї зустрічі в Женеві з Путіним, наголосив, що “…хоче донести до Путіна те, що той має знати…“.

Найкращим початком їх спілкування може бути теза про те, що Україна наразі є головним військовим союзником Сполучених Штатів, і будь-які дії проти її суверенітету є діями проти самих США та будуть відплачені належним чином, із застосуванням усього потенціалу можливостей Америки.

Такий початок не лише зекономить час та зусилля американського президента, а й дасть змогу донести до Путіна та Російській Федерації усі необхідні послання, аби ті надалі жили і діяли в реальному, а не уявному світі кремлівської маячні.

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Вартість електроенергії для населення не підвищуватимуть, – РНБО.

Вартість електроенергії для населення не підвищуватимуть, – РНБО.

На засіданні Ради національної безпеки та оборони 30 липня розглянули питання енергоринку. Зокрема наголосили, що вартість електроенергії для населення не підвищуватимуть. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagr...

РНБО ввела нові санкції проти трьох контрабандистів.

РНБО ввела нові санкції проти трьох контрабандистів.

Рада національної безпеки та оборони продовжила вводити санкції проти контрабандистів. Під санкції потрапили Олександр Акст, Валерій Фальковський та Владислав Студенець. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram...

Новые лидеры ЕС: Германию вытесняют Франция и Италия, Теории заговора.

Новые лидеры ЕС: Германию вытесняют Франция и Италия, Теории заговора.

С российской трубой но без должного влияния – после скандального соглашения про "Северный поток-2" ближайший друг Меркель Эммануэль Макрон пытается потеснить Германию с позиции лидера в Евросоюзе. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у...

1 1

Величезний прапор України підняли дроном над Авдіївкою у сьому річницю звільнення міста.

Величезний прапор України підняли дроном над Авдіївкою у сьому річницю звільнення міста.

В небі над Авдіївкою літав прапор України площею 216 квадратних метрів та загальною вагою 30 кілограмів. Стяг підняла команда компанії Дронаріум. Як стверджують організатори, це найбільший з прапорів, який коли-небудь піднімали на дроні в Україні....

РНБО доручила перевірити діяльність Укрзалізниці

РНБО доручила перевірити діяльність Укрзалізниці

Олексій Данілов повідомив, що під час виїзного засідання РНБО 30 липня обговорювали питання Укрзалізниці. За словами політика, сьогодні там відбуваються доволі небезпечні процеси у фінансово-господарській діяльності. Читати на сайті: 24 Канал онла...

Про головне за 18:00: Суддю Чауса знайшли на Вінничині.

Про головне за 18:00: Суддю Чауса знайшли на Вінничині.

У випуску "Про головне" за 30 липня станом на 18:00 – українського суддю Миколу Чауса, якого невідомі викрали в Молдові, знайшли. Видання "Цензор.НЕТ" повідомило, що він був одному з сіл Вінницької області. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – ...