У НАБУ прокоментували закриття «справи рюкзаків Авакова»

UA.NEWS 2
У НАБУ прокоментували закриття «справи рюкзаків Авакова»

У Національному антикорупційному бюро України (НАБУ) вважають незрозумілим та непослідовним рішення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) про закриття так званої «справи рюкзаків», фігурантами якої є син міністра внутрішніх справ України та заступник міністра Сергій Чеботар.

«Згідно з рапортом детектива НАБУ, ввечері 11 липня йому зателефонував прокурор САП Василь Кричун і повідомив, що виніс постанову про закриття кримінального провадження стосовно підозрюваних екс-заступника міністра внутрішніх справ та фізичної особи-близького родича очільника МВС України, які, на думку слідства, організували закупівлю рюкзаків для потреб МВС із порушеннями. Щодо третього підозрюваного, представника фірми-переможця, яка мала поставити ці рюкзаки, то він висунув версію про одноосібне вчинення кримінального правопорушення»
Прес-служба НАБУ

Таке рішення САП, на думку детективів НАБУ, є незрозумілим і непослідовним, адже у квітні цього року детективи Бюро разом з прокурорами САП ухвалили рішення про те, що усі докази здобуто та відкрили матеріали стороні захисту для ознайомлення. Після цього на вимогу прокурорів детективи підготували об’ємний реєстр та обвинувальний акт стосовно всіх трьох підозрюваних, які потрібні лише у випадку скерування до суду. Однак 10 липня, йдеться у повідомленні, в ЄРДР з’явилася відмітка прокурора САП про відновлення досудового розслідування у «справі рюкзаків», яке вже перебувала на стадії ознайомлення.

«Зазначимо, що за майже за місяць до того – 12 червня – детективи НАБУ подали до суду клопотання про обмеження сторони захисту у термінах ознайомлення з матеріалами справи. Прокурор САП дане клопотання тоді не підтримав, відтак детективи подали його самостійно. Наразі це клопотання досі не розглянуто»
Прес-служба НАБУ

Нагадаємо, 12 липня САП закрила кримінальне провадження у справі так званих «рюкзаків Авакова», в якому фігурували міністр внутрішніх справ України, а також його заступник Сергій Чеботар.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.