Як росіяни захоплювали Аляску. Дослідники встановили нові факти

Росія продала Аляску у 1867 році

Дослідники за допомогою радара знайшли на Алясці руїни форту, де відбулася потужна битва між кланами корінних народів і російськими солдатами.

За попередніми даними, форт був надійною опорою тлінкітів, групи корінних народів Північно-Західного узбережжя, повідомляє Live Science.

Однак, він був знищений після того, як Росія колонізувала землю 1804 року.

Російські солдати вперше вторглись на Аляску в 1799 році, однак через три роки клани тлінкітів зупинили атаку противників. Після цього випадку вони укріпили свою територію, щоб протистояти майбутнім атакам Російської імперії. Однак, через два роки після цього російські солдати знову почали наступ на землі тлінкітів, у результаті ті покинули форт, який пізніше було зруйновано.

«Раннє розслідування в 1950-х роках стверджувало, що в західній стіні форту була знайдена деревина, а в ході розслідування 2000-х років приблизно в тому ж районі були виявлені ядра. Ці підказки були багатообіцяючими, але картина залишалася неповною», – йдеться в повідомлені.

У зв'язку з цим було проведено великомасштабні геофізичні дослідження з використанням електромагнітної індукції (ЕМ) і георадара (GPR). Дослідники просканували 17 гектарів території, що, за словами вчених, є найбільшим археологічним геофізичним дослідженням, яке проводилися на Алясці.


Історики та археологи більше 100 років намагалися встановити, де стояв форт

Історики та археологи більше 100 років намагалися встановити, де стояв форт


Коли провідний автор дослідження Томас Урбан і його співавтор Брін Картер порівняли результати досліджень, то встановили, що обидва методи виявляють аналогічні зразки під землею. Більше того, вони відповідають описам розміру і форми форту.

«Ми вважаємо, що геофізичні дослідження надали єдиний переконливий доказ, отриманий за допомогою різних методів, на сьогодні для визначення місця розташування форту – важливого культурного ресурсу в колоніальної історії Нового Світу і важливого культурного символу опору тлінкітів», – запевнили вчені.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів 20 січня продовжив державну цільову науково-технічну програму досліджень в Антарктиці на три роки.

Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Новини по темі
Марш жінок за рівність - Час новин: підсумки дня – 08.

Марш жінок за рівність - Час новин: підсумки дня – 08.

Система охорони здоров’я Закарпаття близька до піку своїх можливостей: період, коли лікарі не впораються, може розпочатися вже цього тижня. 8 Березня - привід для святкування і нагадування про права жінок: на противагу маршу за рівність у Києві зі...

Акція біля держдачі президента  «Мовчання тримає за ґратами!».

Акція біля держдачі президента «Мовчання тримає за ґратами!».

1 3

Акція  «Ні з'їзду суддівської нечесті»  - ОНЛАЙН ЗІ З'ЇЗДУ СУДДІВ.

Акція «Ні з'їзду суддівської нечесті» - ОНЛАЙН ЗІ З'ЇЗДУ СУДДІВ.

9 березня о 9:00 біля «Президент Готелю» на вулиці Госпітальній, 12 громадськість протестуватиме проти проведення з’їзду суддів, на якому планують призначити нових членів Вищої ради правосуддя (ВРП) та суддю Конституційного Суду (КС). Цензор.НЕТ в...

STREAM!  «Ні з’їзду суддівської нечесті!»  - Акція протесту в Києві.

STREAM! «Ні з’їзду суддівської нечесті!» - Акція протесту в Києві.

Акція протесту "Ні з’їзду суддівської нечесті!". Її учасники протестують проти проведення з’їзду суддів, на якому планують призначити нових членів Вищої ради правосуддя та суддю Конституційного Суду. Учасники акції закликають не проводити з’їзд су...

Російські пісні у Львові: продовження скандалу. Хто побив музиканта?

Російські пісні у Львові: продовження скандалу. Хто побив музиканта?

Скандал із російською попсою у центрі Львова. Хто побив вуличного музиканта та через що стався конфлікт З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

1 4

Акція біля держдачі президента  «Мовчання тримає за ґратами!».

Акція біля держдачі президента «Мовчання тримає за ґратами!».