«Дніпропетровськгаз Збут» просить Міненерго не допустити зривів в постачанні природного газу населенню.

Питання формування ресурсу природного газу для забезпечення потреб населення після 1 липня 2020 року наразі залишається невирішеним - «Дніпропетровськгаз Збут» просить Міненерго не допустити зривів в постачанні природного газу населенню

Питання формування ресурсу природного газу для забезпечення потреб населення після 1 липня 2020 року наразі залишається невирішеним

«Дніпропетровськгаз Збут» бере на себе зобов’язання і надалі сумлінно працювати зі своїми клієнтами, надаючи їм якісні послуги.

ТОВ «Дніпропетровськагаз Збут» звернувся до Міністерства енергетики України з проханням вжити всіх можливих заходів для недопущення зривів у постачанні природного газу мешканцям міста Дніпра та Дніпропетровської області.

Як відомо, 1 липня 2020 року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів №867 від 19.10.2018 року закінчується період дії спеціальних обов'язків щодо постачання природного газу населенню за регульованими цінами. Протягом дії ПСО НАК «Нафтогаз України» був зобов’язаний формувати ресурс газу для забезпечення потреб населення.

Питання формування ресурсу природного газу для забезпечення потреб населення після 1 липня 2020 року наразі залишається невирішеним. Уряд досі не встановив чітких і прозорих механізмів, за допомогою яких постачальники природного газу для населення зможуть мати рівний доступ на ринкових умовах до ресурсу АТ «Укргазвидобування».

«На нашу думку, потреби населення необхідно покрити за рахунок ресурсу, що видобувається АТ «Укргазвидобування» і є достатнім для забезпечення цієї категорії споживачів. Зокрема, обсяг споживання газу побутовими споживачами складає на рік 8,0 млрд. кубометрів, а обсяг видобутку газу АТ «Укргазвидобування» 14,9 млрд. кубометрів», заявили у компанії.

З метою забезпечення безперервного газопостачання для найбільш вразливої категорії споживачів – населення – і недопущення кризової ситуації на ринку природного газу ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» звернувся до найбільшої газовидобувної компанії країни АТ «Укргазвидобування» з пропозицією укласти договір купівлі-продажу природного газу на період липень 2020 – березень 2021 року.

Також зазначається, що від початку 2020 року ціна природного газу знизилася більш ніж вдвічі, і низький рівень цін на газ був однією з передумов відкриття ринку та впровадження ринкових цін для населення. На тлі пандемії Covid-19, спаду промислового виробництва і в цілому рівня споживання енергоресурсів в країні очікувалося, що ціна на природний газ не буде підвищуватися в найближчі місяці.

З цієї причини у компанії занепокоєні тим, що НАК «Нафтогаз України» вийшов на ринок з пропозицією для комерційних споживачів закуповувати природний газ у липні за ціною, що значно вища, ніж була у червні.

Зі свого боку, компанія бере на себе зобов’язання і надалі сумлінно працювати зі своїми клієнтами, надаючи їм якісні послуги.

Новини по темі

Супермодель показала тело через четыре месяца после родов и вызвала восторг фанатов.

Подписчики восхитились телом модели в комментариях под публикацией

1

Карантинні правила на межі краху. Суд визнав коронавірусні обмеження такими, що не відповідають Конституції

Поліція склала ряд адмінпротоколів на притягнення до відповідальності громадян, які під час карантину брали участь у акції на Буковині

1

Неподалік аеропорту «Київ» спалахнула серйозна пожежа (фото, відео).

Існувала загроза вибуху кисневих балонів

1

Ексзаступниця міністра інфраструктури уявила себе інопланетянкою, щоб поспілкуватися з українськими ЗМІ.

Олександра Клітіна вирішила розповісти українським ЗМІ свою історію російською мовою, бо у «Росії вона тепер теж зірка»

1

На столичній Троєщині чоловік стріляв у перехожого (фото).

Біля магазину під час конфлікту зловмисник спричинив численні вогнепальні поранення місцевому мешканцю

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie