Кількість загиблих на мітингу в Пакистані зросла до 140 осіб, серед них кандидат в депутати

Сегодня
Кількість загиблих на мітингу в Пакистані зросла до 140 осіб, серед них кандидат в депутати

Кількість загиблих під час передвиборного митінгу в пакистанській провинції Белуджистан на північному заході країни зросла до 140 осіб, серед них виявився один з кандидатів в депутати. Про це повідомляє Gulf Times.

Поранення отримали понад 200. Медики побоюються, що число загиблих продовжить рости, оскільки багато хто з постраждалих перебуває у критичному стані.
Нагадаємо, що 13 липня в місті Мастунг, недалеко від столиці провінції Белуджистана Кветта, терорист-смертник здійснив напад на колону супроводу кандидата в провінційну асамблею Белуджістану Сіраджа Раісані.
Загальнонаціональні та регіональні вибори в Пакистані відбудуться 25 липня. Порядок на 85 тис. виборчих дільницях будуть забезпечувати 371 тис. осіб - безпрецедентне число співробітників сил безпеки і військових.

За останній тиждень це вже третій подібний інцидент в країні. Раніше в п'ятницю вибух стався на зустрічі виборців в місті Банну провінції Хайбер-Пахтунхва, в результаті загинули чотири людини, 39 постраждали.

Нагадаємо, в Пакистані, де раніше троє людей загинули і 30 отримали поранення в результаті вибуху саморобного вибухового пристрою під час весільної церемонії, скоєно замах на міністра внутрішніх справ Ахсана Ікбала. В результаті нападу він отримав поранення, але вижив.