Синоптики: Україну накриють сильні морози і снігопади

АСН
Синоптики: Україну накриють сильні морози і снігопади

Синоптики: Україну накриють сильні морози і снігопади

За прогнозами синоптиків, у понеділок, 15 січня в Україні істотно похолодає, місцями температура повітря опуститься до 14 градусів морозу.

Як повідомляє Український гідрометцентр, вдень 15 січня в Києві буде хмарно з проясненнями, температура повітря складе від 3 до 5 градусів морозу, вночі мороз сягне 11 градусів. У Львові 15 січня буде хмарно з проясненнями, вдень до 3 градусів морозу, вночі до -11. В Одесі буде сухо, температура повітря вдень -4 градуси, вночі до -8. У Харкові в понеділок пройде сніг, вдень температура повітря складе -6, а вночі до -13. У Донецьку вдень 15 січня очікується сильний сніг, температура повітря складе -6 градусів, вночі -13.

У вівторок на півночі і сході України також прогнозується сніг, температура повітря вдень до -4, вночі -12 градусів. У центральних областях України вночі до -11 градусів морозу, вдень -5 градусів. На заході України від 16 січня вночі очікується до 11 градусів морозу, а вдень до 1 градуса тепла. У південних областях нашої країни вночі - 9 градусів морозу і вдень до -3 градусів.