У Сирії поновились повітряні атаки, - ЗМІ

ВГОЛОС

Сирійські ЗМІ інформують про чергові повітряні атаки.

Про це повідомляє Польське радіо

США та Ізраїль заперечують свою участь у цих атаках. За інформацією урядового інформагентства SANA, впродовж доби перехоплено та знищено кілька ракет.

Не вперше ніхто не підтверджує своєї участі у атаках на цілі в Сирії. Повітряна така мала місце перед ракетним нальотом військових сил США, Великобританії та Франції, який відбувся минулої суботи. Вісім днів тому ракети впали на авіабазу у місці Холмс, внаслідок цієї атаки загинуло 14 осіб, в тому числі – 7 іранських військових. Сирійський уряд, Росія та Іран звинуватили в проведенні атаки Ізраїль.

Ізраїльський уряд досі не підтвердив, ані не заперечив своєї участі в атаках. Натомість високого рангу ізраїльський військовий у розмові з «New York Times» сказав, що вперше Ізраїль атакував не тільки військові бази і технічне спорядження, але й живих військових. Іранські військові та дипломати попереджають і погрожують збройною відповіддю.

Зазначимо, що сполучені Штати Америки заявили, що можуть нанести по Сирії нових ударів, якщо режим Асада знову використає хімічну зброю.