Microsoft заблокувала оновлення Windows 10 на деяких пристроях.

Microsoft не дозволяє великій кількості пристроїв оновити операційну систему до Windows 10 May 2020 Update. Хоча компанія-розробник випустила оновлення минулого тижня, Microsoft визнала, що є проблеми, що перешкоджають встановленню оновлення на різних комп’ютерах.

У Microsoft є список з 10 проблем, які вона зараз досліджує, і 9 з них призвели до “затримки сумісності”, яка не дозволяє встановити оновлення Windows 10 May 2020 через Windows Update.

Одна проблема, пов’язана з несподіваними помилками або перезавантаженнями з постійно включеними, завжди підключеними пристроями, зачіпає такі пристрої, як Microsoft Surface Pro 7 або Surface Laptop 3.

Якщо ви перевіряли Центр оновлення Windows Update на наявність оновлень за травень 2020 року і нічого не бачили, швидше за все, ваш пристрій заблоковано. У вихідні дні Microsoft також додала попередження до служби Windows Update для пристроїв, які не готові до оновлення.

Однак служба Windows Update – не єдиний спосіб отримати оновлення для Windows. Ви також можете форсувати його через помічника з оновлення Microsoft. Інструмент навіть обходить блоки, які Microsoft встановила для вразливих систем. Однак ми не рекомендуємо використовувати цей інструмент, якщо в службі Windows Update відзначені потенційні проблеми.

Новини по темі

Amazon створить фонд премій у $100 млн, щоб утримати понад 900 працівників Zoox.

Amazon.com Inc планує створити фонд на як мінімум $100 млн у вигляді премій, щоб утримати на роботі понад 900 співробітників виробника робомобілів Zoox.

2

Samsung слідом за Apple може припинити комплектувати телефони зарядними пристроями.

Samsung обговорює плани щодо вилучення зарядного пристрою з комплектуючих для деяких своїх смартфонів.

2

Бензин при курсі 30 грн/$: як зміняться ціни на пальне при різкому стрибку долара.

Про це повідомив директор "Консалтингової групи А-95" Сергій Куюн.

1

Борги за ЖКП: експерти роз'яснили ситуацію

Кабмін на час карантину заборонив відключати українцям газ, світло і воду за несплату, нараховувати штрафи і пені

2

Чорногорія спростила в'їзд для туристів з України

Чорногорія спростила в'їзд для мандрівників з України, прибравши вимогу про наявність негативного тесту на коронавірус.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie