Україна на першому місці серед нещасливих держав – дослідження (видео) (фото).

Дослідники опитали респондентів у 15 країнах світу.

Українці виставили найнижчу оцінку за 10-бальною шкалою "задоволеності життям тут і зараз", унаслідок чого Україна стала найнещасливішою серед опитаних 15 країн.

Соціологи попросили респондентів визначити їх рівень задоволеності життям на даний момент. Для цього було поставлено питання: "Будь ласка, уявіть сходи зі щаблями від 0 в основі до 10 на вершині. Вершина сходів представляє найкраще можливе для вас життя, а основа — найгірше із можливих. На якому щаблі ви перебуваєте зараз?"

На верхній площадці найбільше американців, фінів та бразильців. На нижніх щаблях — українці, росіяни і китайці. Лідирують переважно країни західної демократії, які мають високі життєві стандарти, верховенство права, демократичні свободи і масу інших все ще недосяжних для України ознак цивілізації. Західні держави сьогодні все ще сильні, і люди в них відчувають себе щасливішими.

"Глобальне дослідження щастя і політичних поглядів", за словами авторів, охопило репрезентативною вибіркою 51,9% населення світу. Польові роботи у 15 країнах у травні–червні 2019 року проводила компанія Schoen Consulting, а їх аналіз та підготовку забезпечив Джордж Вард — дослідник Массачусетського Технологічного інституту, співавтор Всесвітньої доповіді про щастя 2019 року. Звіт був підготовлений за замовленням Фонду Віктора Пінчука. "Щастя зараз" є темою 16-ї щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES).

Читайте також: Філософ Леві назвав прагнення до щастя основою ключових історичних зрушень

Детальніше про результати дослідження читайте у матеріалі Юлії Мостової "Зробіть нас щасливими!" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Новини по темі

Викрадена нацистами картина повертається до України: подробиці.

Під час Другої світової гітлерівці вивезли "Закохану пару" П'єра Луї Гудро з Києва

1

Гідна позиція. Гончарук прокоментував рішення глави МОЗ піти на карантин

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що рішення глави МОЗ Зоряни Скалецької провести карантин разом із евакуйованими з Уханя українцями є «гідною позицією».

2

Гончарук заявив, що співробітники санаторію в Нових Санжарах не мають контакту з евакуйованими.

Ситуація надто напружена, хоча підстав для цього немає.

1

Окупанти накрили мінометним вогнем позиції ВСУ на Донеччині та Луганщині.

Бойових втрат серед українських військовослужбовців немає.

1

Поліція завела справу на журналістів Bihus.Info за розслідування про керівництво

Співробітників редакції вже викликали на допити.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie