Мусульмани, євреї, роми та темношкірі найчастіше стикаються з дискримінацією в Європі – звіт.

Антимусульманська риторика робить мусульман, що носять символи своєї релігії, набагато більш уразливими.

Як наголошується у звіті Європейської комісії по боротьбі з расизмом і нетерпимістю, мішенями злочинів на ґрунті расизму, застарілих забобонів, дискримінації, ксенофобської риторики і насильства є мусульмани, євреї, роми та темношкірі люди, а злочини на ґрунті расизму й ненависті ростуть в Європі з загрозливою швидкістю.

В опублікованому в четвер звіті говориться, що ксенофобський націоналізм часто продовжує зображати іслам як релігію, чужу національної культури і самобутності багатьох держав-членів.

"Антимусульманська риторика робить мусульман, що носять символи своєї релігії, більш вразливими, у той час як дискримінація ще більш погіршує ситуацію, особливо для мусульманських жінок. Насильство, в тому числі його крайні форми, проти євреїв і єврейських установ набуло поширення. Боротьба з расизмом на ґрунті раси та соціальна маргіналізація ромів також є постійними проблемами", - пишуть автори звіту.

Читайте також: Трамп хоче виграти вибори президента на темі расизму – New York Times

Як повідомлялося, згідно з дослідженням американського Pew Research Center, рівень побутового антисемітизму в Україні найнижчий у Східній Європі.

У 2018 році Виконком Всесвітнього єврейського конгресу під час щорічного засідання проголосував за резолюцію щодо зростанню антисемітського насильства. Перед голосуванням Україну виключили зі списку країн, де зростає антисемітське насильство.

Новини по темі

Коронавірус у Німеччині: Меркель не підтримує посилення обмежень та висловила "обережну надію".

Водночас вона наголосила, що зараз не час для безтурботності.

1

У Москві різко зросла кількість смертей від коронавірусу.

У Москві від ускладнень COVID-19 померли 50 людей. З них 12 - за останню добу."Серед померлих - пацієнти від 33 до 87 років. Троє померлих були у віці до 45 років. 39-річний і 42-річний пацієнти мали проблеми з серцем. У них спостерігалася гостра ...

1

Samsung пожертвує медикам Великобританії 2000 смартфонів з підтримкою введення в рукавичках.

Компанія Samsung оголосила про рішення пожертвувати 2000 мобільних телефонів для співробітників тимчасових лікарень Nightingale Національної служби охорони здоров'я Великобританії (NHS), призначених для інтенсивної терапії пацієнтів з коронавірусо...

1

Харві Вайнштейн вилікувався від коронавірусу

Вайнштейну вдалося подолати лихоманку і вилікувати кашель

1

Тепер журналісти зобов'язані здавати тести на коронавірус перед брифінгами Трампа.

Лікарі перевірять кожного в безпосередній близькості до Трампа і віце-президента Майкла Пенса.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie