Експерти показали, скільки коштує місяць карантину в розвинених економіках.

Організація економічного співробітництва і розвитку з’ясувала, що кожен місяць карантину в розвинених економіках відніматиме два процентних пункти зростання ВВП.

Такі розрахунки привели в матеріалах, підготовлених організацією до віртуального саміту G20.

За оцінками організації, стримуючі заходи безпосередньо вплинуть на сектори економіки, що становлять до однієї третини ВВП. Наприклад, туристичний бізнес через карантин може скоротитися на 70%.

Там вважають, що уникнути рецесії в багатьох країнах не вдасться, однак при цьому все одно пандемію стримувати необхідно.

“Сьогоднішні високі витрати на заходи охорони здоров’я необхідні, щоб уникнути набагато більш трагічних наслідків і ще гіршого впливу на нашу економіку завтра. Мільйони смертей і зруйновані системи охорони здоров’я знищать нас у фінансовому відношенні і як суспільство, тому уповільнення цієї епідемії і збереження людських життів має стати головним завданням урядів”, – заявив генсек ОЕСР Хосе Анхель Гурріа.

Новини по темі

У Латвії змінюють закон на випадок вторгнення «зелених чоловічків» .

Комісія Сейму Латвії з оборони, внутрішніх справ і запобігання корупції підтримала підготовлені Міністерством оборони поправки до закону, який регулює військові дії в разі загрози державі. У закон включено план дій і на випадок вторгнення "зелених...

Спорожнілі без туристів басейни на Ібіці привабили переносників тропічних лихоманок.

Комарі переносники лихоманок можуть кусати через одяг.

1

Вперше з березня відкрилася Нью-Йоркська фондова біржа.

Майданчик закрили через пандемію COVID-19.

2

Французький дизайнер запропонував несподіване рішення для відновлення роботи ресторанів в умовах пандемії.

Ідея дизайнера полягає в тому, щоб розвісити над столами за кількістю місць прозорі ковпаки, більше схожі на абажури

2

Ласкаво просимо до нового світу. Як людство вчиться жити наново після виходу з карантину — 10 найкращих фото

Пандемія коронавірусу змінила звичний спосіб життя для мільярдів людей — не лише на період карантину, але й в перші тижні обережних спроб з нього вийти.

3

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie