«Європейська Солідарність» перемогла в п'яти регіонах і проходить в усі облради.

Цензор.НЕТ

Oстанні новини дня в Україні та світі. Найсвіжіші новини зібрані на сайті censor.net

https://censor.net/ua

Про це під час брифінгу у Центральному штабі партії заявив п’ятий Президент, лідер "Європейської Солідарності" Петро Порошенко, передає Цензор.НЕТ. Він зазначив, що за підсумками паралельного підрахунку голосів, який проводить партійний штаб, "Європейська Солідарність" лідирує на виборах у Львівській, Рівненській, Тернопільській, Київській областях та місті Києві.

Відповідно до паралельного підрахунку голосів, у Львівську обласну раду "Європейська Солідарність" набирає 30,52%, у Тернопільську – 22,68%, у Рівненську – 18,58%, у Київську – 19,61%.

Європейська Солідарність перемогла в пяти регіонах і проходить в усі облради, - Порошенко 01

У Києві на виборах до міської ради "Європейська Солідарність" набирає за даними опрацювання 96,57% протоколів 20,29% голосів, і це перший результат по Києву.

"Ми дуже тішимось, що міський голова Києва Віталій Кличко, якого ми підтримали на початку кампанії і не висували свого кандидата, за останніми підрахунками може перемогти вже в першому турі", – зазначив Порошенко.

Європейська Солідарність перемогла в пяти регіонах і проходить в усі облради, - Порошенко 02

Петро Порошенко також зазначив, що "Європейська Солідарність" єдина проєвропейська демократична політична сила, яка буде представлена в усіх обласних центрах України, у тому числі і в Краматорську.

"Це величезний крок вперед в порівнянні з парламентськими виборами минулого року, де "Європейська Солідарність" зайняла перше місце лише у Львівській області. На сьогоднішній день ми представлені у всіх без виключення областях і в п’яти ми зайняли перше місце. Але це ще не все. Я ще раз підкреслюю, що в усіх обласних центрах ми також перемогли на місцевих виборах", – наголошує Порошенко.

"Слуги" Зеленського не мають представництва у 3 обласних центрах, ОПЗЖ за даними нашого підрахунку голосів не долає бар’єр у шести обласних радах України. Партія Зеленського лідирує у 4 областях, ОПЗЖ лідирує у 3 областях і бореться за 4-ту", – повідомив Петро Порошенко.

"Я хотів би подякувати всім, хто чітко і послідовно своїм голосуванням підтримав політичну силу, яка стоїть на засадах європейської та євроатлантичної інтеграції, яка чітко і послідовно впроваджує реформи, реалізує курс, закладений у Конституції України щодо постійного членства України в ЄС та НАТО", – зазначив Петро Порошенко.

Європейська Солідарність перемогла в пяти регіонах і проходить в усі облради, - Порошенко 03

Порошенко також повідомив, що у Львові, Рівному та Сумах кандидати на посаду міського голови від "Європейської Солідарності" виходять до другого туру.

П’ятий Президент зазначив, що "Європейська Солідарність" буде проводити консультації з іншими проєвропейськими силами щодо спільної підтримки у другому турі демократичних кандидатів.

The Irish Times France backtracks on security law after police brutality incidents. The Irish Times Proposed legislation is unpopular among liberal elements, on the left and in the media
The Irish Times Brexit talks: UK seeks to strip fishermen of 80% of quota caught in EU waters. The Irish Times Negotiations intensify with time running out to avoid damaging no-deal exit on January 1st
The Irish Times Brexit talks: UK seeks to strip fishermen of 80% of fish caught in EU waters. The Irish Times Negotiations intensify with time running out to avoid damaging no-deal exit on January 1st
NDTV News Iran's Top Nuke Scientist Assassinated After Gunfight With Security Team. NDTV News Iran said one of its most prominent nuclear scientists was assassinated on Friday in an attack on his car outside Tehran that it accused arch foe Israel of being behind.
Interfax-Ukraine Zelensky appoints Hrynevetsky as Odesa Regional State Administration's head – decree. Interfax-Ukraine President of Ukraine Volodymyr Zelensky has appointed Serhiy Hrynevetsky as Head of Odesa Regional State Administration.
Новини по темі

Данілов – про вирішення конфлікту в Кабарасі: Росія будь-кого зрадить.

Секретар РНБО звернув увагу на наполегливість Баку в поверненні територій

Зеленський призначив головою Харківської ОДА колишню заступницю Кернеса.

Більша частина чиновницької кар'єри Айни Тимчук пов'язана з Дніпром.

Видатки на Верховну Раду зростуть на чверть. бюджету.

У порівнянні з першим читанням держбюджету видатки збільшено ще на 250 млн гривень

1

Зеленський призначив голів Одеської та Харківської ОДА.

Президент зустрівся з чиновниками

Лукашенко заявив, що Україна «вимагала швидше душити Білорусь» : Кулеба відреагував.

Лукашенко озвучив чергове звинувачення на адресу України.

1

Проект бюджету-2021: витрати на Раду виростуть на 500 млн гривень.

Витрати державного бюджету на Апарат Верховної Ради в 2021 році можуть скласти 2,53 млрд грн(2 529 712,2 тисяч гривень), показує проект бюджету на наступний рік. Ця сума на 24,1% більше, ніж було закладено на 2020 рік –2 038 424,8 тисяч гр...

1 1

НБУ змінив вимоги до договорів про кредити, депозити і рахунки.

НБУ розробив нові вимоги до договорів щодо споживчого кредиту, депозиту, відкриття рахунку.

1

Зеленський призначив люстрованого ексрегіонала Гриневецького головою Одеської ОДА.

Президент Володимир Зеленський призначив Сергія Гриневецького головою Одеської обласної державної адміністрації.

2 1

Зеленський призначив Тимчук головою Харківської ОДА.

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Харківської обласної державної адміністрації Айну Тимчук.

1

Право на торговельну марку «Сбербанк» в Україні має тільки «Ощадбанк» — Верховний Суд України ухвалив рішення.

Сбербанк і Ощадбанк судилися через права на торгову марку з 2016 року.

1