Щонайменше 20 тис. українців за кордоном заявили про бажання повернутися.

<span>Дмитро Кулеба: 20 тисяч українців - це ті, які виявили бажання повернутися в Україну і проінформували про це консульства і посольства України</span> - Щонайменше 20 тис. українців за кордоном заявили про бажання повернутися, - Кулеба

Дмитро Кулеба: 20 тисяч українців - це ті, які виявили бажання повернутися в Україну і проінформували про це консульства і посольства України

Фото: Reuters

Міністр закордонних справ зазначив, що логістика українців за кордоном ускладнена

Повернутися з-за кордону додому в умовах карантину виявили бажання щонайменше 20 тис. громадян України. Про це сказав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в ефірі телеканалу «Україна 24».

За словами міністра, це ті громадяни, котрі повідомили консульства та інші дипломатичні установи, що хочуть повернутися додому.

«20 тис. українців - це ті, які виявили бажання повернутися в Україну і проінформували про це консульства і посольства України. Тепер логістика їх повернення буде суттєво ускладнена. Причина не лише у закритті кордону... Із 27 березня авіасполучення згортають й інші країни», - сказав Кулеба.

Міністр наголосив, що для тих, хто буде повертатися додому з-за кордону, потрібно впровадити жорсткий контроль.

Нагадаємо, Національна поліція України у співпраці із лікарями буде встановлювати коло осіб, з якими контактували хворі коронавірусом. Зокрема, медики будуть передавати правоохоронцям інформацію про хворих і дані про місця перебування інфікованих та їхні контакти з іншими громадянами протягом інкубаційного періоду.

Раніше заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що МВС за допомогою телефонів контролюватиме самоізоляцію людей, у яких діагностували коронавірус, а також тих українців, які контактували з інфікованими.

Новини по темі

Новости Крымнаша. На улицах Крыма естественный отбор

Жители Крыма продолжают в соцсетях убеждать понаехавших, что в Крыму не каникулы, а карантин…

2 1

«Найкрасивіші!» Фото стюардес СРСР вразило мережу

За словами користувачів, відбір на таку роботу був суворіший, ніж на конкурс краси

2 1

Чоловік носив підбори весь день та пошкодував про це.

Журналіст провів над собою експеримент

1 1

Зробили тест на COVID-19: одного з пасажирів скандального рейсу Доха – Київ забрали в лікарню.

Українці перебувають на обсервації в готелі "Козацький"

1 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie