Для представників органів місцевого самоврядування організували семінар-тренінг «Нуль відходів».

Сьогодні, 4 грудня, у департаменті екології та природних ресурсів облдержадміністрації організували семінар-тренінг з практичного застосування моделі «Нуль відходів».

Семінар організували Міжнародною благодійною організацією «Екологія-Право-Людина» спільно з департаментом екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації, Львівською торгово-промисловою палатою, ПП «Пара-Мир», ГО «Нуль відходів Львів» для представників органів місцевого самоврядування.

Головною метою є налагодження замкнутого циклу використання ресурсів, яке допоможе вирішити проблему утилізації відходів, зменшити негативний вплив на довкілля та приноситиме прибуток.

На семінарі розглянули основні складові концепції «нуль відходів», європейський досвід у її застосуванні та можливості для кожного наблизитися до європейських практик.

Також обговорили повноваження та обов’язки органів місцевого самоврядування у сфері управління відходами.

Окрім того, йшлося про успішні практики запровадження сортування та збору вторсировини у Львові та області, а також обговорили можливості налагодження ефективних систем роздільного збору відходів для вирішення проблем поводження відходами на місцевому рівні.

Зокрема, організатори семінару надали вичерпні відповіді на усі запитання щодо вироблення індивідуальних взаємовигідних моделей співпраці для вирішення проблем з відходами, які виникли у присутніх.

Новини по темі

Найвища – 2,5 тисячі гривень: мережу шокували зарплати у «ДНР» .

Зарплата слюсаря-електрика, а також слюсаря з ремонту рухомого складу не перевищує 1,7 тисячі гривень

1

Плюси, мінуси та "підводні камені". До України ввозять 95% уживаних електромобілів

В Україні не вистачає станцій заряджання акумуляторів електромобілів.

3 9

Укргазвидобування переходить до наступного етапу конкурсу РЕС.

АТ ʺУкргазвидобуванняʺ завершило перший раунд конкурсу на укладення договорів щодо збільшення видобутку у двох групах (кластерах) газових родовищ у Західному регіоні. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі

1

Українським залізничникам підвищать зарплати: коли і на скільки.

Профспілка і керівництво підписали меморандум

2 7

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie