Суд зобов'язав банк Порошенко перевести 247 мільйонів гривень «сім'ї» Януковича на рахунку АРМА.

Питання законності перебування коштів ВБР на рахунках МІБ поки що вивчається.

Суд заарештував на рахунках банку Порошенка - Міжнародного інвестиційного банку - 247 мільйонів гривень, які раніше належали Всеукраїнському банку розвитку "сім'ї" Януковича, і зобов'язав МІБ перерахувати ці кошти на рахунки АРМА. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Зазначається, що 17 січня Офіс генпрокурора звернувся до Агентству з управління заарештованими активами (АРМА) з клопотанням про виконання рішення суду.

У прокуратурі заявляють, що ці кошти були заарештовані у кримінальному провадженні щодо легалізації незаконних доходів за фінансовими операціями оточення екс-президента Віктора Януковича.

"Також вивчається питання законності перебування коштів Всеукраїнського Банку Розвитку на рахунках Міжнародного Інвестиційного Банку та встановлюються причетні до цього рішення", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що весно 2017 року Печерський районний суд Києва зняв арешт з 312,5 млн грн, які надійшли в "Міжнародний інвестиційний банк" президента Петра Порошенка від "Всеукраїнського банку розвитку" Олександра Януковича.

Повідомлялося також, що кошти з ВБР в МІБ були перераховані 10 січня 2017 року. Пізніше в МІБ повідомили, що переказ коштів не був погоджений і після зарахування коштів банк повідомив Державній службі фінансового моніторингу про фінансові операції клієнта.

У 2015 році Національний банк, за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняв постанову № 914 про відкликання банківської ліцензії та ліквідації ПАТ "ВБР".

Новини по темі

В Україні виплати військовим скоротили у 12 разів: чому це сталося.

Міністерство оборони України визначило новий розмір матеріальної допомоги військовослужбовцям для вирішення соціально-побутових питань. Так, згідно з наказом “Про бюджетну політику Міністерства оборони України на 2020 рік” від 18 лютог...

1

У МВФ дали невтішний прогноз щодо зростання української економіки.

Економічне зростання має бути на рівні 6%

1

Чисельність працездатного населення в Україні стрімко знижується: сумна статистика.

Міжнародна організація праці очікує скорочення працездатного населення України на 1,2% щорічно у 2018-2030 роках. Про це повідомив постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман, передає НАРОДНА ПРАВДА. Люнгман нагадав, що Україна потрапила в ч...

1

Україна боротиметься з шахрайськими схемами при сплаті ПДВ: механізм.

Він також надає більше можливостей платникам податків для захисту своїх прав

1 1

У деклараціях знайшли сотні мільйонів прихованих доходів: деталі.

Тільки один орган, покликаний боротися з корупцією, виявив в тіні 875 млн гривень

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie