Суд зобов'язав банк Порошенко перевести 247 мільйонів гривень «сім'ї» Януковича на рахунку АРМА.

Питання законності перебування коштів ВБР на рахунках МІБ поки що вивчається.

Суд заарештував на рахунках банку Порошенка - Міжнародного інвестиційного банку - 247 мільйонів гривень, які раніше належали Всеукраїнському банку розвитку "сім'ї" Януковича, і зобов'язав МІБ перерахувати ці кошти на рахунки АРМА. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Зазначається, що 17 січня Офіс генпрокурора звернувся до Агентству з управління заарештованими активами (АРМА) з клопотанням про виконання рішення суду.

У прокуратурі заявляють, що ці кошти були заарештовані у кримінальному провадженні щодо легалізації незаконних доходів за фінансовими операціями оточення екс-президента Віктора Януковича.

"Також вивчається питання законності перебування коштів Всеукраїнського Банку Розвитку на рахунках Міжнародного Інвестиційного Банку та встановлюються причетні до цього рішення", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що весно 2017 року Печерський районний суд Києва зняв арешт з 312,5 млн грн, які надійшли в "Міжнародний інвестиційний банк" президента Петра Порошенка від "Всеукраїнського банку розвитку" Олександра Януковича.

Повідомлялося також, що кошти з ВБР в МІБ були перераховані 10 січня 2017 року. Пізніше в МІБ повідомили, що переказ коштів не був погоджений і після зарахування коштів банк повідомив Державній службі фінансового моніторингу про фінансові операції клієнта.

У 2015 році Національний банк, за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняв постанову № 914 про відкликання банківської ліцензії та ліквідації ПАТ "ВБР".

Новини по темі

В Мінфіні підрахували кількість кредитів, які отримали українці.

Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що в Україні видали вже 8 млрд грн кредитів за програмою "5-7-9"."На сьогодні 80 коп. з гривні наданих кредитів надається за програмою "5-7-9". Вже надано 8 млрд грн, 3 тис. кредитів за цією програмою малом...

1

Бюджет-2021 - це «бюджет можливостей» - Шмигаль

Уряд вніс на розгляд Верховної Ради головний фінансовий документ країни, який можна назвати "бюджетом можливостей"."Це і є бюджет можливостей. Ми можемо говорити про кожний напрямок окремо, але сьогодні навіть парламент прийняв його для обговоренн...

1

Долар в Україні опуститься нижче психологічної позначки: аналітик озвучив прогноз.

Гривня може зміцнитися

2 1

Ryanair скорочує кількість рейсів в жовтні

Кількість проданих місць також буде скорочено.

1

Зростання витрат на утримання Офісу президента пов'язане зі зростанням мінімальної зарплати.

Проєкт бюджету на 2021 рік не передбачає збільшення зарплат вищих чиновників. Зростання витрат на утримання ОП пов'язане з підвищенням мінімальної зарплати в країні.

2

Світовий банк відклав виділення Україні траншу на $350 млн.

За словами Марченка, країна все ж отримає перший транш із загального кредиту в $700 млн до кінця року

1

Космическая ядерная держава не может в дизеля без Украины.

«"Восточная верфь" готовится ввести режим неполной рабочей недели в связи с намерением Минобороны РФ расторгнуть контракт на строительство двух малых ракетных кораблей. Сумма расторгаемого контракта составляет примерно 50% от общего портфеля заказ...

1 1

Держава збільшує мінімальну зарплату – Президент

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ у Тернопільській області, передають в Офісі Президента.

2

У другому кварталі економіка впала на 11,4% – Держстат.

Попередня оцінка, оприлюднена в серпні, була аналогічною. Падіння валового внутрішнього продукту  в першому кварталі 2020 року становило 1,3%

1

Витрати на Офіс президента повинні вирости на 354 млн: Єрмак заявив про економію.

Зеленський готовий скоротити штат співробітників ОП

2 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie