Цукерберг повідомив про спроби РФ, Китаю та Ірану втрутитися в американські вибори 2020 року.

REUTERS / Carlos Jasso

Засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг заявив, що Росія, Китай і Іран роблять спроби втручання у вибори в США в 2020 році.

«В даний час ми бачимо, як Росія, Іран і Китай все активніше і, використовуючи все більш витончені тактики, намагаються втрутитися у вибори», — сказав Цукерберг в інтерв'ю телеканалу NBC News.

Він підкреслив, що Facebook вдасться забезпечити необхідний захист від втручання, адже компанія змогла запобігти спробам вплинути на вибори в різних країнах, в тому числі у Франції, Німеччині, Мексиці, Індії та Бразилії.

«Ми здатні оперативно виявляти їх (спроби втручання — ред) і вживати необхідних заходів», — зазначив глава Facebook.

Він підкреслив, що «наші системи набагато більш вдосконалені, ніж в минулому».

У понеділок, 21 жовтня, компанія повідомила про те, що видалила чотири мережі акаунтів і груп у Facebook і Instagram, які були залучені в «скоординовану неавторизовану поведінку». Група акаунтів була видалена в рамках компанії з боротьби з дезінформацією і впливом на виборчі процеси.

У Facebook повідомили, що три з чотирьох мереж мали іранське походження, ще одна — російське.

«Вони були націлені на (користувачів — ред) США, Північної Африки і Латинської Америки … У кожному з цих випадків люди, які займалися цією діяльністю, координували свої дії між один одним і використовували фейкові акаунти, щоб видавати себе за інших. Це і стало підставою для наших дій», — наголошується в повідомленні Facebook.

Новини по темі

Вогонь і барикади. Протестувальники в обложеному університеті в Гонконзі продовжують опиратися

Протестувальники забарикадувалися в будівлі Політехнічного університету в Гонконзі і продовжують чинити опір поліцейським.

2 3

Голова МЗС Німеччини у понеділок прилетить до України.

Візит Гайко Мааса відбудеться на тлі переговорів про підготовку саміту "Нормандської четвірки".

1

Імпічмент Трампа. Президент США заявив, що Зеленський і Пристайко не знали про затримання допомоги Україні

Президент США Дональд Трамп заявив, що президент України Володимир Зеленський і міністр закордонних справ Вадим Пристайко не знали про затримання військової допомоги Україні.

3

У Грузії протестувальники будують барикади під будівлею парламенту.

У Грузії активісти, які протестують біля будівлі парламенту, почали зводити барикади.

3 35

У Мережі з’явилося відео підпалу поліцейської вантажівки у Гонконзі.

У Мережі з’явилося відео підпалу поліцейської вантажівки демонстрантами, які протестують поруч з Політехнічним університетом у Гонконзі.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie