З початку року вартість житла в приміських новобудовах зросла до 15%.

За даними Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України, в 2021 році вартість житла в приміських новобудовах, в залежності від локації, площі, якості будівництва зросла в середньому на 10−15%.

Юрій Піта, президент Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України, зазначив, що найбільші цінові зміни відбулися в сегментах новобудов класів комфорт+ і бізнес, що перебувають на стадії зведення на відстані до 20 км від кордонів Києва. Так, станом на початок липня вартість м2 в таких об’єктах зросла до 15% і до кінця року, за прогнозами забудовників, вартість таких об’єктів може зрости ще на 7−10%.

Новини про нерухомість і вартість «квадратів» ми часто публікуємо в телеграм-каналі Finance_ukr. Підписуйтесь! 🤫

Чому зросли ціни? «Зростання цін у сегменті якісного заміського житла пов’язане з високою інвестиційною привабливістю. За весь цикл будівництва (до 2 років) вартість такого житла може зрости в середньому на 40−50%», — сказав Юрій Піта.

Експерт зазначив, що житло в передмісті Києва підвищеного комфорту користується попитом у 45−50% відсотків покупців. Популярність квартир комфорт-класу і приватних будинків разом з таунхаусами становить відповідно 30% і 20%.

«Популярність приватних садиб або житла в багатоквартирних будинках залежить від місця розташування, зручності транспортного сполучення з Києвом, якості будівництва, площі тощо. Саме тому, враховуючи ці критерії, зростання цін неоднорідне: від 5% до 10−12%», — розповів він.

Іпотека на житло в Україні. Безкоштовний каталог. & #127969;

Прогноз. За його словами, до кінця року вартість заміської нерухомості може зрости в ціні ще на 5−7%. Однак багато чого буде залежати від економічної ситуації в країні, зокрема від рівня інфляції, податкових нововведень, розвитку іпотеки і програм забудовників по розстрочці.

«Люди і надалі охоче будуть вкладати кошти в житлову нерухомість, в тому числі і в передмісті Києва, як мінімум, для збереження наявних доходів. Однак треба розуміти, що без економічного розвитку, без зростання доходів громадян, є великий ризик, що ціни вже в цьому році можуть досягти своєї „стелі“, що стане запорукою відносної цінової стабільності в першій половині 2022 року», — підкреслив Юрій Піта.

Finance.UA

«Finance.UA» - фінансові новини в Україні на проекті Finance.ua. Новинарний агрегатор фінансів в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та інших містах

https://news.finance.ua/ua/

Новини по темі
Хто у 2022 році зароблятиме більше, Варто знати

Хто у 2022 році зароблятиме більше, Варто знати

Кабмін схвалив проєкт Держбюджету на 2022 рік. Обіцяють зростання заробітних плат для лікарів та вчителів, збільшення стипендій для студентів, а також щомісячні виплати пенсіонерам. На які суми можуть розраховувати українці – читайте далі. Читати ...

Вибори в Бундестаг 2021: як голосують німці - пряме включення  - DW Ukrainian.

Вибори в Бундестаг 2021: як голосують німці - пряме включення - DW Ukrainian.

------ Підписатися в один клік на #DWУкраїнською: Читайте новини України та світу - на нашому сайті: dw.com/ukrainian, у Facebook: fb.com/dw.ukrainian та на Twitter: twitter.com/dw_ukrainian

1

Не трамвай-посунеться. За якою статтею звільнили директора « Львівелектротрансу»?

Не трамвай-посунеться. За якою статтею звільнили директора « Львівелектротрансу»?

Чому Андрій Свищо пішов з посади зі скандалом?Та що намагався приховати колишній керівник комунального підприємства?Дивіться у проєкті «Змови» на телеканалі НТА З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

«Чорні фармацевти»  доставляють псевдоліки з Росії, Кордон.

«Чорні фармацевти» доставляють псевдоліки з Росії, Кордон.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, фальсифіковані лікарські засоби становлять майже 10% відсотків світового ринку. В Україні цей показник ще вищий – від 15% до 25%. Внаслідок прийому таких медпрепаратів щороку вмирає понад 200 тис...

Політичним суперниками доведеться формувати коаліцію: чому німці не знають, за кого голосувати.

Політичним суперниками доведеться формувати коаліцію: чому німці не знають, за кого голосувати.

У Німеччині у неділю, 26 вересня, стартували вибори до Бундестагу. Однак згідно з опитуваннями, 40% виборців досі не визначилися з тим, за кого голосувати. Читати на сайті:

Не ремонтували десятки років: на Черкащині скандал із будівництвом амбулаторій.

Не ремонтували десятки років: на Черкащині скандал із будівництвом амбулаторій.

На Черкащині – скандал довкола амбулаторій. 30 лікувально-профілактичних закладів не можуть розпочати роботу через розслідування у розтраті грошей на будівництво. Читати на сайті: