Сильний ритуал на гроші в сонячне затемнення 13 липня 2018

АСН 23
Сильний ритуал на гроші в сонячне затемнення 13 липня 2018

Сильний ритуал на гроші в сонячне затемнення 13 липня 2018

Цей сильний ритуал на гроші в сонячне затемнення змінить все ваше життя. Ритуал на гроші в сонячне затемнення дійсно має величезну силу. Сонячне затемнення - це період кардинальних змін. За допомогою цього сильного ритуалу можна притягнути гроші в своє життя.

Ритуал на гроші в сонячне затемнення

Важливо розуміти, що після ритуалу підуть великі зміни у вашому житті. Тому грошові бажання мають бути дійсно виправданими і важливими.

Ритуал на гроші потрібно починати робити на початку сонячного затемнення 13 липня 2018 о 4:48 за Москвою. Візьміть аркуш паперу, зберіть велику жменю монет, візьміть скриньку або коробку з натуральних матеріалів (дерево, текстиль, папір).

На аркуші паперу напишіть всі свої матеріальні побажання і ту суму, яку ви реально хочете отримати до кінця 2018 року. Розпишіть повністю на що ви витратите ці гроші.

Поки триває затемнення потрібно взяти шкатулку, поставити на підвіконня, на дно шкатулки покласти лист зі своїми бажаннями, зверху слід покласти монети. Тримайте шкатулку закритою до самого завершення сонячного затемнення.

Після 7:13, коли затемнення закінчиться, відкрийте шкатулку, дістаньте з неї аркуш паперу, прочитайте подумки все написане. Відчуйте внутрішню впевненість і легке відношення до тих благ, про які написали. Уявіть, що це легко, усвідомте, що вони вже скоро прийдуть до вас, відчуєте внутрішню радість і спокій. Після цього скажіть слова: «Я готовий (а) до змін».

Листочок покладіть в шкатулку, а гроші дістаньте з неї. Скриньку із запискою заховайте вдома, найкраще на південному сході будинку або кімнати, подалі від чужих очей, і тримайте там, поки ритуал не спрацює. А гроші віддайте бідним на вулиці або купіть на них їжу для бездомних тварин на другий день після цього, тобто 14 липня 2018 року, в 2 місячний день.