Кирило Шевченко: українці спрямували понад 1,3 мільярда своїх заощаджень на покращення екології.

За словами банкіра, кожен українець, що відкрив ЕКО-депозит, зробив свій реальний внесок в еко-модернізацію країни, захист її довкілля та екології.

Новий продукт Укргазбанку – ЕКО-депозит, кошти якого спрямовуються виключно на фінансування екологічних проектів в Україні – став найбільш популярною депозитною програмою серед клієнтів банку. Таку інформацію оприлюднила прес-служба банку.

«В успіху цього унікального продукту я не мав сумнівів, але результати перевершили мої сподівання – за місяць від запуску продукту українці розмістили депозитів на суму 1,3 млрд грн. Більше того, цей показник постійно зростає. На початку дії програми ЕКО-вклад зробив кожний другий наш клієнт, за 2 тижні показник зріс до 80%. Нині ЕКО-депозит поміж інших депозитних програм свідомо обирають 90% наших вкладників. До речі, найекологічніші вкладники живуть у столиці, на Черкащині та Сумщині», - зазначив голова правління Укргазбанку Кирило Шевченко.

Читайте такожУ Києві зафіксовано перевищення шкідливих речовин у повітрі

За словами банкіра, кожен українець, що відкрив ЕКО-депозит, зробив свій реальний внесок в еко-модернізацію країни, захист її довкілля та екології. Так, розміщені кошти наразі вже працюють для фінансування майже 40 енергоефективних проектів, що дозволять щорічно скорочувати викиди СО2 на 47,6 тис. тонн, виробляти на 67,5 млн кВт*год на рік більше «зеленої» електроенергії для потреб понад 28 тис. українських родин, а також щорічно заміщати використання викопного палива на 54 580 Гкал для опалення понад 17 тис. квартир.

«Втім, за цими сухими цифрами – чистіше повітря, яким ми дихаємо, вода, яку ми п’ємо та земля, яка нас годує. За ними зрештою здоров’я наше та наших дітей! Я щиро вдячний кожному вкладнику та дуже пишаюся всім колективом банку за чудові спільні результати!» - додає Шевченко.

Новини по темі

Через окислення вод в найближчі 20 років зникнуть майже всі коралові рифи - дослідження.

До 2100 року залишиться лише кілька місць придатних для існування коралів.

1

В США зафіксували величезну зграю птахів довжиною 145 кілометрів.

У зграї могло бути понад 120 окремих видів птахів, які повертаються після зимівлі в Південній Америці і Карибських островах.

1

Криза біорізноманіття: сотні популяцій птахів в Індії різко скорочуються.

Науковці створили список вразливих популяцій і сподіваються дати старт вивченню причин цього явища й способів захисту птахів.

1

У столиці Данії відбувся Європейський VRV-саміт DAIKIN.

Враховуючи масштаби діяльності, великі корпорації активно впливають на довкілля, тому підтримка концепції сталого розвитку з боку таких потужних бізнес-структур є необхідною умовою успішного розвитку,...

1

У школах Італії вперше у світі вводиться кліматична освіта.

У державних школах Італії один урок на тиждень відведуть під вивчення клімату.

1 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie