В одній з областей України заборонили гральний бізнес.

У Тернопільській обрасті заборонили гральний бізнес.

Рішення про заборону прийняли депутати обласної ради на сесії, повідомив голова парторганізації "Батьківщина" Василь Деревляний на сторінці у Facebook.

За його словами, підтримали таку пропозицію 34 місцевих депутати.

"11 серпня 2020 року відбулася чергова сесія Тернопільської обласної ради. До порядку денного було включено чимало політичних питань, зміни до бюджету, питання життєдіяльності області та комунальних підприємств. Фракція "Батьківщина" запропонувала до порядку денного питання заборони грального бізнесу на території Тернопільської області. "За" проголосували 34 депутати - рішення прийнято", - написав Деревляний.

Підписаний президентом Володимиром Зеленським закон про гральний бізнес розкритикувало Національне агентство з питань запобігання корупції. Свої застереження щодо закону "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор" НАЗК надіслало президенту в листі.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie