Чим більше Зеленський буде зміщуватися в нішу Порошенка, тим активніше його виборці йтимуть до ОПЗЖ, – Хурсін.

Чим більше президент України Володимир Зеленський буде зміщуватися в нішу Петра Порошенка, тим швидше його виборець буде переходити до “Опозиційної платформи – За життя”. Про це на своїй сторінці в Facebook написав блогер Євген Хурсін.

“Нові рейтинги представила компанія “Роботизовані Телесистеми”.

Що вони показують?

Два роки по тому у “Слуги народу” 22,1 %.

На основі соціології можна зробити прогноз, що чим більше Зеленський і “слуги” будуть зміщуватися в нішу Порошенка, тим більше будуть втрачати виборців, які голосували за них в 2019 році.

Можливо, звичайно, що “слугам” вдасться залучити на свій бік виборця, який орієнтований на США і ЄС, але тут чекає боротьба з Порошенком, для якого це буде “останній бій”.

Тому додам, що боротьба ця буде дуже жорсткою.

І, знову-таки, призведе до того, що остаточно підуть виборці, які голосували в 2019 році не стільки за Зеленського, скільки проти Порошенка, тому що “я – Ваш вирок”.

Та ось хоча б свіжі новини про візит держсекретаря США Ентоні Блінкена, де Зеленський і Порошенко мало не б’ються за увагу гостей з “Вашингтонського обкому”.

Це краще всяких слів показує, що і Зеленський, і Порошенко – це однаково проамериканські політики.

У той же час політичні конкуренти “Слуги народу” поліпшили свій результат. 20,3 % “опозиційної платформи “ще раз підтверджують, що Партія Медведчука акумулює більшість виборців, які йдуть від Зеленського і”Слуги народу”.

Тут грає роль і позиціонування самого Медведчука, який демонструє вміння вирішувати питання рівня президента, як з вакциною “Супутник V”, коли він домовився з Путіним спочатку про постачання, а потім про виробництво препарату від коронавірусу в Україні.

І поведінка Зеленського і офісу президента, які постійно показують, що вважають саме Медведчука своїм головним опонентом, з яким вони готові боротися і шляхом заборони телеканалів, і особистих репресій.

У той же час, рейтинг “Європейської солідарності” Порошенко топчеться на місці. Рівень підтримки 15,9% говорить про те, що Порошенко досяг потоку в своїй ніші. Сьогодні Зеленський з багатьох питань діє більш радикально, ніж Порошенко. Ось чому вони приречені воювати за одного виборця.

Та й багато прийомів Порошенка вже не діють. Візьмемо, наприклад, свіжий випадок, коли Порошенко виставив своє фото 2015 року разом з Блінкеном, а подав так, ніби це зараз. Порохоботи і так будуть за нього голосувати, скільки не викривай.

Але нового виборця такі махінації не зацікавлять.

Водночас не варто списувати з рахунків і Юлію Тимошенко.

Хіба що 10,1 % “Батьківщини” не залишає їй багато шансів на “зліт”. Тут, звичайно, треба враховувати, що Леді Ю теж змістилася в бік націоналістичного виборця, тому електорати Зеленського, Порошенка і Тимошенко частково перетинаються”, – зазначив блогер.

Народна Правда

«Народна Правда» - останні новини України сьогодні. Головні події політики, економіки, суспільства. Свіжі новини дня, аналітика подій в Україні та світі онлайн читайте на Народній Правді

https://narodna-pravda.ua/

Державна мова - це основа нашого майбуття

Державна мова - це основа нашого майбуття

Програма ПолітикаUA 22.06.2021 Гість студії Тарас Кремінь, Уповноважений із захисту державної мови Тема: Захист державної мови #ТелеканалРада #ПолітикаUA

Податок на доходи фізичних осіб має сплачуватись за місцем отримання доходу.

Податок на доходи фізичних осіб має сплачуватись за місцем отримання доходу.

Програма ПолітикаUA 22.06.2021 Гість студії Лариса Білозір, народний депутат України Тема: Законодавчі ініціативи #ТелеканалРада #ПолітикаUA

Принудительная вакцинация россиян / Россия вылетела с Евро / Статья Путина об Украине - Антифейк.

Принудительная вакцинация россиян / Россия вылетела с Евро / Статья Путина об Украине - Антифейк.

24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

Українська збірна з футболу має шанси пройти далі на Євро-2020.

Українська збірна з футболу має шанси пройти далі на Євро-2020.

Шанси вийти в 1/8 фіналу Євро-2020 в України є, але потрібно добре постаратись, водночас не нашим футболістам. Після поразки з Австрією синьо-жовті наразі займають третє місце у свої групі. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instag...

Зараз треба зробити так, щоб бізнес міг працювати а бюджет - отримувати податки.

Зараз треба зробити так, щоб бізнес міг працювати а бюджет - отримувати податки.

Програма ПолітикаUA 22.06.2021 Гість студії Ніна Южаніна, народний депутат України Тема: Робота парламенту. Політична ситуація #ТелеканалРада #ПолітикаUA

5% від ВВП уряд має закласти в бюджет-2022 аби виконати Указ щодо підвищення зарплати медикам.

5% від ВВП уряд має закласти в бюджет-2022 аби виконати Указ щодо підвищення зарплати медикам.

Програма ПолітикаUA 22.06.2021 Гість студії Віктор Сердюк, президент Всеукраїнської ради захисту прав та безпеки пацієнтів Тема: Вакцинація проти COVID-19. Охорона здоров’я #ТелеканалРада #ПолітикаUA