Голова Полтавської ОДА розв'язав проблему зі скандальною Коломацькою ОТГ.

Згідно із повідомленням на офіційному сайті Полтавської ОДА, конфлікт навколо створення скандальної Коломацької ОТГ, який тривав кілька років і позначився перекриттям трас державного значення, блокуванням адмінбудівель та шантажу, нарешті вирішено. Так прокоментував голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов ситуацію навколо конфлікту щодо створення Коломацької ОТГ.

Як зазначено у повідомленні ОДА, керівництво Коломацької ОТГ змогло нарешті домовитися про об'єднання з сусідніми ОТГ, що дасть змогу розв'язати проблему із невідповідністю цієї громади формальним критеріям спроможності. Так, жителі Коломацької ОТГ вимагали затвердження власної громади в межах Перспективного плану формування територій громад, але за показниками площі ОТГ, чисельності населення, розвитку інфраструктури, кількості дітей шкільного та дошкільного віку, фінансово-економічної стійкості ця громада не була спроможною. Полтавська ОДА виступала проти її окремого існування та намагалася приєднати до більших та спроможних сусідніх ОТГ, але жителі були незгодні, що вилилося у протести.

За ініціативою голови Полтавської ОДА О.Синєгубова було створено спеціальну Дорадчу комісію з проблемних ОТГ, яка окремо розглянула проблемні питання щодо створення Коломацької ОТГ.

За підсумками засідання, дійшли домовленостей про те, що керівництво Коломацької ОТГ має або усунути чинники неспроможності власної ОТГ шляхом об'єднання із сусідніми громадами (які не будуть претендувати на роль центру ОТГ), або вимушене буде погодитися із адміністративним варіантом вирішення власної перспективи згідно із баченням ОДА.

Відбулися збори громади, де було прийняте консенсусне рішення про формування Коломацької ОТГ в складі Коломацького, Василівки, Степного, Старицьківки. Адмінцентр ОТГ буде розташовуватися у с. Коломацькому, ЦНАП та опорна школа громади - в с. Степне. Відтак, усі проблемні питання, які існували раніше, було знято.

Новини по темі

Галушко заявив про вихід із партії «Слуга народу»: округи в Київській області продано.

Заклик іти боротися з корупціонерами та старими елітами на місцях, на жаль, це просто слова, зазначив Галушко

4 1

Окупація Криму завадила підписанню мирної угоди з РФ - експрем'єр Японії.

Колишній прем'єр-міністр Японії Абе Сіндзо розповів, що Росія та Японія не підписали мирну угоду в тому числі через анексію Криму Росією.Про це повідомляє видання Nikkei Asian Review, що цитує японського експосадовцяЗа словами Абе Сіндзо, у 2018 р...

1

Депутат Галушко заявив про вихід з партії «Слуга народу» .

Микола Галушко заявляє про те, що керівництво партії ледь не знищило Броварський район.

2

Єрмак заявив, що Тристороння контактна група має збиратися щотижня.

Єрмак запропонував учасникам тристоронньої контактної групи зустрічатися частіше, щоб прискорити переговорний процес

2

Виходжу з «Слуги народу» - всі округи в Київській області продано. СН Галушко.

Депутат "Слуги народу" Микола Галушко йшов на вибори президента з Володимиром Зеленським з метою змінити політичну систему в Україні.

5 10

Военный эксперт рассказал, что задумала Россия с миротворцами на Донбассе.

Россия в вопросе размещения миротворческого контингента на Донбассе "гнет" свою линию, чтобы заморозить конфликт на долгие годы

2

З 27 липня по 16 вересня зафіксовано 1052 порушення «тиші» на Донбасі, за п'ять тижнів до цього - 18 027. ОБСЄ Мілфорд.

Президент Володимир Зеленський під час робочої поїздки в Донецьку область на КПВВ "Майорське" провів нараду з питань роботи Тристоронньої контактної групи.

4

Нардеп Галушко оголосив про вихід зі «Слуги народу» через «продаж місць у списках партії» .

За його словами, після зміни влади в країні нічого не змінилося

2 25

У Донбасі виконали одну з умов паризьких домовленостей.

Місія ОБСЄ зафіксувала 1052 випадки порушень в Донбасі за два місяці.

3

BBC вибачилася за публікацію мапи України без Криму.

Редактори BBC видалили зображення мапи без Криму

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie