Голова Полтавської ОДА розв'язав проблему зі скандальною Коломацькою ОТГ.

Згідно із повідомленням на офіційному сайті Полтавської ОДА, конфлікт навколо створення скандальної Коломацької ОТГ, який тривав кілька років і позначився перекриттям трас державного значення, блокуванням адмінбудівель та шантажу, нарешті вирішено. Так прокоментував голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов ситуацію навколо конфлікту щодо створення Коломацької ОТГ.

Як зазначено у повідомленні ОДА, керівництво Коломацької ОТГ змогло нарешті домовитися про об'єднання з сусідніми ОТГ, що дасть змогу розв'язати проблему із невідповідністю цієї громади формальним критеріям спроможності. Так, жителі Коломацької ОТГ вимагали затвердження власної громади в межах Перспективного плану формування територій громад, але за показниками площі ОТГ, чисельності населення, розвитку інфраструктури, кількості дітей шкільного та дошкільного віку, фінансово-економічної стійкості ця громада не була спроможною. Полтавська ОДА виступала проти її окремого існування та намагалася приєднати до більших та спроможних сусідніх ОТГ, але жителі були незгодні, що вилилося у протести.

За ініціативою голови Полтавської ОДА О.Синєгубова було створено спеціальну Дорадчу комісію з проблемних ОТГ, яка окремо розглянула проблемні питання щодо створення Коломацької ОТГ.

За підсумками засідання, дійшли домовленостей про те, що керівництво Коломацької ОТГ має або усунути чинники неспроможності власної ОТГ шляхом об'єднання із сусідніми громадами (які не будуть претендувати на роль центру ОТГ), або вимушене буде погодитися із адміністративним варіантом вирішення власної перспективи згідно із баченням ОДА.

Відбулися збори громади, де було прийняте консенсусне рішення про формування Коломацької ОТГ в складі Коломацького, Василівки, Степного, Старицьківки. Адмінцентр ОТГ буде розташовуватися у с. Коломацькому, ЦНАП та опорна школа громади - в с. Степне. Відтак, усі проблемні питання, які існували раніше, було знято.

Новини по темі

У Зеленського «відшили» Путіна з ідеєю об'єднання України і Росії.

В ОПУ відреагували на скандальне інтерв'ю лідера країни-агресорки

1

Віртуальна партія: вказали на цікаву особливість «Слуги народу» .

Партія "Слуга Народу" не має жодного офіційного працівника, а також жодного місцевого осередку зі статусом юридичної особи.Про це повідомляє Комітет виборців України, проаналізувавши останній звіт політичної партії "Слуга Народу" про майно, доходи...

1

США звинувачують Росію в розгортанні масштабної кампанії з дезінформації про коронавірус — AFP.

Росія стоїть за масштабною кампанією з дезінформації про ситуацію довкола коронавірусу, повідомили офіційні представники США. Про це пише AFP з посиланням на власні джерела.

1

«У зв'язку із ситуацією, що виникла на Тернопільщині через евакуацію з Китаю громадян України» . прийняв відставку глави ОДА Сопеля.

Президент України Володимир Зеленський прийняв відставку голови Тернопільської обласної державної адміністрації Ігоря Сопеля.

1 16

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie