Американські вчені вважають, що померлих від коронавірусу двічі більше за статистику.

Кількість людей, що померли через коронавірус у світі, може бути більш ніж удвічі вищою, ніж випливає з наявних офіційних даних. До такого висновку дійшли вчені з американського Інституту показників і оцінки здоров'я при Вашингтонському університеті в Сіетлі, пише Tut.by.

Фахівці вказують, що, за їхніми оцінками, від COVID-19 могли померти близько 6,9 млн осіб по всьому світу, в той час як підрахунки на основі наявних даних про причини смерті дають цифру близько 3,2 млн.

В основі застосовваної фахівцями моделі лежить аналіз даних про надмірну смертність. Дослідники порівнювали смертність по країнах у попередні роки з кількістю померлих в результаті пандемії коронавірусу. Кілька поправок були зроблені, враховуючи підвищення рівня смертності в результаті не пов'язаних з коронавірусів причин: наприклад, через надзвичайно спекотну погоду в Європі влітку 2020 року. Вчені також врахували, що пандемія могла призвести до збереження життів завдяки зниженню щільності дорожнього руху і кількості аварій зі смертельним результатом.

Як вказують дослідники, розбіжність цифр пояснюється найчастіше тим, що в ряді випадків перед смертю не проводилося тестування на коронавірус, що дало б можливість пов'язати з ним причину летального результату. Особливо часто подібні випадки мали місце на початковій стадії пандемії. Розрахунки американських дослідників залишаються математичною моделлю, яка не може бути підтверджена іншими засобами.

Дослідники також вважають, що Білорусь увійшла в топ-10 країн світу з найбільшою смертністю від коронавірусу на 100 000 населення. За їх моделлю, рівень смертності на 100 000 осіб за березень 2020 – травень 2021 року становить 459 осіб. За офіційними даними – 27.

Mind.ua

«Mind.ua» - читайте актуальні новини економіки на сайті Mind.ua. Головні новини фінансів за сьогодні. Останні новини бізнесу. Свіжі новини валютного ринку. Новини стартапів та бізнес ідеї

https://mind.ua/

Все, що треба знати про відпочинок під час пандемії та куди летіти  безпечно українцям.

Все, що треба знати про відпочинок під час пандемії та куди летіти безпечно українцям.

Сезон відпусток стартував! Що треба знати про відпочинок під час пандемії, які країни уже відкрили свої кордони та куди летіти безпечно? А де плануєте відпочивати Ви цього літа? Дивитись випуск: З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися н...

Як Порошенко викручувався після публікації  «плівок Медведчука» , Право на правду.

Як Порошенко викручувався після публікації «плівок Медведчука» , Право на правду.

Петро Порошенко таки прокоментував розслідування журналістів проєкту Bihus.Info. Для цього він навіть дав розгорнуте інтерв'ю, але не Денису Бігусу, і навіть не скликав заради цього пресконференцію. Читати на сайті:

1

Бельгія принизила Росію в першому матчі Євро-2020

Бельгія принизила Росію в першому матчі Євро-2020

Збірна Бельгії та Росії зіграли перший матч на Євро-2020 в суботу, 12 червня. Переможцем матчу стала збірна Бельгії, яка доволі легко обіграла росіян. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitt...

Нелегала з Індії примусово повернули додому,  Кордон.

Нелегала з Індії примусово повернули додому, Кордон.

Примусове видворення – найскладніший і найсуворіший спосіб повернення нелегальних мігрантів додому. За даними Єврокомісії, з ЄС за цією процедурою депортують до 150 тисяч іноземців щороку. Читати на сайті:

«ПТН-ПНХ»  та  «Слава Україні» : як львівська фан-зона шалено підтримувала збірну Бельгії у матчі Євро.

«ПТН-ПНХ» та «Слава Україні» : як львівська фан-зона шалено підтримувала збірну Бельгії у матчі Євро.

Несамовиті емоції у Львові. Збірна Росії зазнала нищівної поразки від бельгійців з рахунком 3-0. У фан-зоні львів’яни шалено підтримували збірну Бельгії. «Слава Україні!» З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

2

Помста через Костіна: як обирають керівника САП, Право на гідність.

Помста через Костіна: як обирають керівника САП, Право на гідність.

Координовані Олегом Татаровим члени комісії збивають з конкурсу професійних та незалежних кандидатів. Проте їм не вдається протягнути потрібних владі кандидатів. Зокрема, з конкурсу вже вилетів Андрій Костін. Читати на сайті: