Регіональна газова компанія анонсувала створення мережі освітніх центрів.

Навчальна мережа пошириться на 16 областей країни

Регіональна газова компанія започаткувала мережу навчальних центрів РГК Освітній простір. Такі центри за єдиною концепцією навчання та розвитку персоналу будуть створені у 16 областях країни.

Враховуючи зростаючу потребу газорозподільного бізнесу у підготовці нових кадрів та розвиток корпоративних, менеджерських та професійних компетенцій співробітників, компанія започаткувала мережу навчальних центрів РГК Освітній простір.

Щороку навчальні програми, тренінги та курси з підвищення кваліфікації проходять більше п’яти тис. працівників. З розвитком РГК Освітніх просторів цей показник зросте до 60% фахівців, які працюють в компаніях під брендом РГК. Регіональна газова компанія продовжує співпрацювати з партнерськими бізнес-школами у рамках корпоративної програми Розвитку лідерства РГК із підготовки стратегічного кадрового резерву. Також для молоді діятимуть просвітницькі хаби з метою популяризації газової галузі та професійної орієнтації.

Вже відкрито чотири центри навчання та розвитку: у Вінниці, Дніпрі, Харкові та Івано-Франківську. Вони стануть основою для створення мережі РГК Освітні простори, яка діятиме у 16 регіонах країни.

«Основна функція РГК Освітніх просторів - розвиток корпоративних, менеджерських та професійних компетенцій. Вони мають задовольнити потреби бізнесу у посиленні навичок персоналу, у тому числі у сервісному напрямку», - каже керівник департаменту з управління персоналом Юлія Карбовська.

Працівники газорозподільних компаній у РГК Освітніх просторах набувають вищий рівень професіоналізму у роботі з обладнанням, вдосконалюють комунікативні навички, а також відпрацьовують окремі операції з технічного обслуговування мереж тощо.

Кожен РГК Освітній простір має окремий практичний клас, оснащений усім необхідним сучасним обладнанням. У тому числі шафовими газорегуляторними установками, всіма видами лічильників, зварювальними апаратами, іншим мережевим обладнанням, необхідним для навчання.

На базі РГК Освітніх просторів будуть відкриті VR-навчальні кімнати, де фахівці тренуватимуться працювати з газорегулюючим обладнанням. Для цього РГК та Sensorama Lab перевели у віртуальний простір усі вузли, деталі самого об'єкта, необхідні для роботи інструменти. У компанії вважають, що цифровізація навчання важлива для стандартизації освітніх програм РГК та покликана підвищити безпеку підготовки фахівців, які працюють з газорегулюючим обладнанням.

Раніше стало відомо, що проєкт РГК визнано Енергоспівтовариством найважливішим для розвитку водневої енергетики України.

Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Рубан пояснив, за яких умов Київ перейде в помаранчеву зону.

Рубан пояснив, за яких умов Київ перейде в помаранчеву зону.

За даними Міністерства охорони здоров'я, Київ відповідає вже помаранчевому рівню епіднебезпеки. Водночас міська влада наразі не планує ще більше посилювати карантинні обмеження. Читати на сайті:

Зачем Путину 450 мерзавцев в Думе, Большой мир

Зачем Путину 450 мерзавцев в Думе, Большой мир

В России избран новый состав Думы. Он будет несколько отличаться от старого – одни бездельники и дармоеды уйдут из так называемого парламента, а другие, наоборот, придут – но суть от этого не изменится. Читати на сайті:

1

Пленарне засідання Верховної Ради України 24.09.2021

Пленарне засідання Верховної Ради України 24.09.2021

Пленарне засідання 6 сесії ІХ скликання Верховної Ради України. Засідання розпочалося «годиною запитань до Уряду» щодо тарифів і цін на комунальні послуги для населення України та надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам для наданн...

Брифінг 24.09.2021  «Слуга Народу»

Брифінг 24.09.2021 «Слуга Народу»

Брифінг народних депутатів україни представників депутатської фракції "Слуга Народу".

Розуміє людей та жонглює: у Вінниці живе незвичайний пелікан Патрік.

Розуміє людей та жонглює: у Вінниці живе незвичайний пелікан Патрік.

Раніше лише в цирку можна було побачити пелікана, який жонглює та розуміє людську мову. Нині ж такий чудоптах живе в одному із приватних будинків Вінниці, як свійська птиця. Читати на сайті:

Невменяшки атакують. Бєшенство ватки та інші збочення

Невменяшки атакують. Бєшенство ватки та інші збочення

Юні блогери-початківці, які спалюють прапори, а потім слізно вибачаються, нищать чуже майно без тіні сумніву, та п'яні майбутні прокурорки, які відмовляються платити за таксі – це все персонажі традиційної рубрики "Невменяшки" на стрімі "Без цензу...