Атестаційна колегія МОН через плагіат та низьку якість досліджень скасувала три наукові ступені доктора та кандидата наук.

Атестаційною колегією МОН ухвалено рішення присудити 306 наукових ступенів доктора наук, 1079 – кандидата наук, 17 – доктора філософії.

У МОН розповіли про боротьбу з плагіатом / фото nedelya-ua.com

У МОН розповіли про боротьбу з плагіатом / фото nedelya-ua.com

Атестаційна колегія Міністерства освіти і науки через плагіат та низьку якість досліджень скасувала три наукові ступені доктора та кандидата наук.

Про це повідомили у прес-службі МОН.

«Атестаційна колегія Міністерства освіти і науки через академічний плагіат, низький рівень дисертаційних досліджень та невідповідність паспорту наукової спеціальності скасувала рішення спеціалізованих вчених рад про присудження наукових ступенів доктора та кандидата наук трьом здобувачам на засіданні 26 лютого», - йдеться у повідомленні.

Читайте такожМіносвіти декомунізує шкільний предмет "Захист Вітчизни"

Крім того, Атестаційна колегія МОН відмовила двом спеціалізованим вченим радам у продовженні їхньої роботи у зв’язку з невідповідністю Положенню про спеціалізовану вчену раду, порушеннями академічної доброчесності та низькою якістю дисертаційних досліджень, які до цього захищались у таких спецрадах. Мова йде про спецради в Харківському національному медичному університеті Міністерства охорони здоров"я та Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв Міністерства культури.

Водночас Атестаційною колегією МОН ухвалено рішення присудити 306 наукових ступенів доктора наук, 1079 – кандидата наук, 17 – доктора філософії. Також присвоєно 194 вчених звання професора, 568 – доцента, 38 – старшого дослідника.

Новини по темі

СБУ простежить, щоб лікарні «не прикрашали» ситуацію з коронавірусом.

Служба безпеки України контролюватиме розподіл медичного обладнання в областях під час пандемії COVID-19.

Пенсія додому та сплата комуналки: Укрпошта оновила послуги на час карантину.

Укрпошта оновила список послуг, якими можна скористатися під час карантину. Тепер поштарі приноситимуть пенсії та сплачуватимуть комунальні послуги.

У Києві встановлять камери, що розпізнаватимуть обличчя та вимірюватимуть температуру.

Отримані дані передаватимуть, зокрема, до Національної поліції.

1

В Україні більше тисячі осіб захворіли на коронавірус.

Новина доповнюється.

2

Селфі з друзями і подорожі: як поліція покарала порушника самоізоляції.

У МВС розповіли про українку, яка прилетівши з Бангкока порушила правила самоізоляції і була оштрафована на 17 тис. грн.

2 14

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie