У Авакова висловилися щодо впливу Кремля на голосування в Раді по важливим законам

ZIK 2

Зорян Шкіряк

Зорян Шкіряк

Законопроект «про деокупацію Донбасу» міг бути не прийнятий в 2017 році з причини впливу Росії.

Про це в інтерв’ю «Апострофу» заявив радник міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Зорян Шкіряк.

«Якщо говорити про те, чому він не був прийнятий в минулому році, можна тільки здогадуватися. Можливо, (винна) «п’ята колона» у Верховній Раді, я можу відкрито говорити, що це «Опозиційний блок» і ті окремі позафракційні народні депутати, які є агентами впливу Кремля у ВР. Вони будуть намагатися і далі ставити палиці в колеса, але я сподіваюся на почуття патріотизму і державну позицію інших проукраїнських фракцій парламенту та окремих депутатів, які розуміють рівень відповідальності перед українським народом», – сказав Шкіряк.

Читайте також: Дипломат перелічив тих, кому вигідна війна на Донбасі

Також він припустив, що затримка прийняття законопроекту «про деокупацію Донбасу» була умовою РФ для недавнього обміну полоненими.

«Друге: я не виключаю варіанту, що, можливо, затримка цього закону була умовою з боку Росії, щоб відбувся обмін полоненими (який пройшов в кінці 2017 року). Я не можу підтвердити це або спростувати, тому що не є учасником переговорного процесу щодо обміну полоненими. Однак я вітаю те, що вдалося повернути наших хлопців додому, це перемога», – зазначив радник міністра внутрішніх справ.

Читайте також: Безсмертний розповів, коли експерти з РФ зрозуміли, що Україна виходить із орбіти Кремля