«Укрзалізниця» придбала нові ескалатори для центрального вокзалу в Києві.

київвласть

Філія "Вокзальна компанія" АТ "Українська залізниця" 12 липня уклала угоду з компанією "Міцуї Україна" на закупівлю двох ескалаторів вартістю 13,08 мільйона гривень.

Про це повідомляє видання "Наші гроші" з посиланням на дані в системі "Прозорро" .

Єдиним конкурентом "Міцуї Україна" в торгах на тендері очікуваною вартістю 15,58 млн грн було ТОВ "Скай Кепітал Груп". Обидві фірми є продавцями обладнання китайського виробника HansonLift (Suzhou) Co. Ltd і конкурували на аукціоні з однією моделлю ескалатора.

Компанію "Інструментальний завод" (структура "Крюківського вагонобудівного заводу") не допустили до торгів через недоліки в документації.

Фірма вимагала скасувати закупівлю через зв'язок допущених учасників, оскільки надані ними листи від компанії-виробника HansonLift ідентичні, не містять дати підписання, а автором електронних копій цих листів зазначена одна і та ж особа.

Однак замовник це звернення проігнорував і 1 липня провів аукціон за участю двох дилерів китайців. Підряд отримала компанія "Міцуї Україна" з дисконтом в 16% за 13,08 млн грн.

З них 11,94 млн грн – безпосередня вартість двох ескалаторів, решта – витрати на додаткові роботи з демонтажу існуючих ескалаторів, виготовлення і отримання технічних та дозвільних документів.

Ескалатори поставлять до будівлі Центрального вокзалу станції Київ-Пасажирський.

Згідно з вимогами замовника, постачальник зобов'язаний крім доставки і монтажу нових ескалаторів забезпечити демонтаж і доставку до місця зберігання попередніх, провести ревізію деталей старого обладнання, а також взяти на себе розробку і затвердження проектної та дозвільної документації, в тому числі виготовлення паспорта по об'єкту культурної спадщини, документації до охоронного договору тощо.

Всі завдання підрядник повинен виконати за дев'ять місяців з дати укладання угоди.

"Міцуї Україна" зі статутним капіталом в 2 млн гривень зареєстрована в Києві в 2017 році, основною спеціалізацією компанії вказана неспеціалізована оптова торгівля. Власником і керівником одноосібно виступає Юрій Воронін.

Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

10-річна Настя потребує допомоги: батькам за місяць потрібно назбирати понад 100 тисяч доларів.

10-річна Настя потребує допомоги: батькам за місяць потрібно назбирати понад 100 тисяч доларів.

Пише ікони і не падає духом. Від початку літа у туристичній Анталії маленька українка з Волині - Настя Трофимюк - лише споглядає на море з вікна палати турецької лікарні. У десятирічної дівчинки виявили рак крові. В Україні її не змогли вчасно заб...

Українська борчиня Алла Черкасова здобула  «бронзу»  на Олімпіаді: від кого очікувати  «золото».

Українська борчиня Алла Черкасова здобула «бронзу» на Олімпіаді: від кого очікувати «золото».

Шоста бронза до колекції українських спортсменів в олімпійському Токіо. Нагороду здобула львівська борчиня вільної боротьби Алла Черкасова. Водночас, сьогодні українські спортсмени впритул наблизилися до олімпійського золота. Одразу два українськи...

Вбивство Шишова та тиск на Тімановську: режим Лукашенка стає неконтрольованим.

Вбивство Шишова та тиск на Тімановську: режим Лукашенка стає неконтрольованим.

Режим Олександра Лукашенка активно тисне на білорусів. Відчули це навіть спортсмени, адже спалахнув скандал з Христиною Тімановською. Водночас активіста Віталія Шишова, який втік через тиск до України, знайшли мертвим. Читати на сайті:

1 1

Германия в который раз наступает на российские грабли  Надо напоминать 310721.

Германия в который раз наступает на российские грабли Надо напоминать 310721.

1 57

«Наші будинки палають, ліси горять» : лісові пожежі охопили кілька країн Європи - що відомо.

«Наші будинки палають, ліси горять» : лісові пожежі охопили кілька країн Європи - що відомо.

Масштабна пожежа спалахнула у Греції. Горять ліси поблизу Атен. Палає поблизу індустріального району, але поруч був розташований літній табір. Кілька десятків дітей терміново евакуювали. Лісова пожежа у Туреччині загрожує тепловій електростанції у...

2 2

«Вдома на мене чекало покарання» : білоруська легкоатлетка Тимановська готується до переїзду в Польщу.

«Вдома на мене чекало покарання» : білоруська легкоатлетка Тимановська готується до переїзду в Польщу.

Білоруська легкоатлетка Христина Тимановська має вилетіти до Польщі в середу. Про це повідомила група її підтримки. Зараз спортсменка - у польському посольстві в Токіо. Запевняє, що почувається у безпеці - про це повідомили представники Міжнародно...