АПЛ: Манчестер Сіті без Зінченка поступився Тоттенхему.

Читайте ТОП-новини політики в Україні та світі, найостанніші політичні новини від інформаційного агентства УНІАН.

Тоттенхем забив по голу в кожному таймі / фото REUTERS

"Тоттенхем" приймав "Манчестер Сіті" в рамках центрального поєдинку 9-го туру Англійської Прем'єр-ліги.

Вже на 5-й хвилині "шпори" вийшли вперед завдяки класному проходу Сон Хин Міна.

На 27-й хвилині "городяни" зрівняли рахунок після потужного удару Ляпорта в нижній кут. Однак суддя в підсумку скасував взяття воріт через гру рукою у Жезуса, який віддав передачу на автора гола.

Остаточний рахунок в середині другого тайму встановив Ло Чельсо, який прийняв пас від Кейна і пробив під Едерсоном - 2:0.

Українець Олександр Зінченко до заявки гостей на матч не потрапив.

Завдяки цій перемозі "Тоттенхем" набрав 20 очок і очолив турнірну таблицю АПЛ. В активі "Ман Сіті" залишається 12 пунктів - команда Пепа Гвардіоли замикає топ-10.

"Тоттенхем" - "Манчестер Сіті" - 2:0

Голи: Сон, 5, Ло Чельсо, 65

"Тоттенхем": Льоріс, Ор'є, Альдервейрельд(Родон, 81), Даєр, Регілон, Сіссоко, Хойбьєрг, Бергвейн(Моура, 73), Ндомбеле(Ло Чельсо, 64), Сон, Кейн

"Манчестер Сіті": Едерсон, Уокер, Діаш, Ляпорт, Канселу, Де Брюйне, Родрі, Сілва(Фоден, 72), Марез(Стерлінг, 71), Жезус, Торрес

Попередження: Сіссоко, Кейн - Діаш, Торрес

Вас також можуть зацікавити інші новини АПЛ:

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Автор: Данило Слесь

Новини по темі

«Шахтар» вдруге обіграв «Реал» у груповому відборі ЛЧ.

Донецький «Шахтар» переміг мадридський «Реал» у матчі п’ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів з рахунком 2-0. Матч відбувся в Києві на НСК «Олімпійський». У першому таймі помітна ігрова перевага була у мадридської команди, проте іспанці ...

1 1

Шахтар вдруге переміг Реал у Лізі чемпіонів

"Гірники" вийшли на друге місце у своїй групі і продовжують боротьбу за плей-офф ЛЧ.