АМКУ відкрив справу щодо 10 туроператорів України

Київське обласне територіальне відділення АМКУ звинуватило 10 найбільших українських туроператорій у недобросовісній конкуренції.

Під час дослідження дотримання туристичними операторами законодавства про захист економічної конкуренції та/або законодавства про захист від недобросовісної конкуренції з’ясувалося, що вони розміщують на своїх сайтах неточну інформацію про вартість послуг.

– Встановлено, що ТОВ Пегас Туристик (Pegas Touristik), ТОВ Тез Тур (Tez Tour), ТОВ Джоін Ап! (Join UP!), ТОВ Корал Тревел (Coral Travel), ТОВ Тревел Профешнл Груп (TPG), ТОВ Туристична компанія Анекс Тур (Anex Tour), ТОВ ТТВК (TUI), ТОВ Музенідіс тревел Україна (Mouzenidis Travel), ТОВ Компас Україна (Kompas Touroperator), ТОВ Альф туристичний оператор (Alf) розміщують на власних вебсайтах неточну інформацію про вартість надання туристичного продукту, – йдеться у повідомленні.

Читайте: Кількість дозволів на концентрацію бізнесів скоротилася вдвічі – глава АМКУ

В АМКУ уточнили, що ці туроператори використовують власний валютний курс та, в окремих випадках, не зазначають вартість надання таких послуг у гривнях.

Тому 28 січня адмінколегія Комітету розпочала розгляд відповідної справи.

Джерело: АМКУ

Новини по темі

Піднялася температура: сплив тривожний момент про евакуацію.

Глава МВС зробив заяву в прямому ефірі

1 2

Нардеп Поляк відповість за кнопкодавство: Офіс генпрокурора порушив справу.

Офіс генпрокурора відкрив кримінальне провадження щодо народного депутата Владислава Поляка, який на засіданні Верховної Ради 21 лютого неодноразово кнопкодавив під час голосування за поправки до закону про ринок землі.

1

Українці найбільше довіряють армії, рятувальникам і прикордонникам.

Про це свідчать результати соціального дослідження Центру Разумкова

1

Пропагандистам не вдався «прорив» до Києва: хто вони.

В'їзд закрили на 3 роки

2 1

Донька міністра охорони здоров'я святкує 10 років з татом.

Зоряна Скалецька відсутня на святі, адже перебуває в обсервації у Нових Санжарах

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie