Це буде новий кордон Росії з Україною, – Кучма про миротворців на Донбасі

Канал 24

Учасник переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кучма вважає, що не можна погоджуватись на те, аби миротворці розташувались на лінії зіткнення.

Новини по темі

Головні новини 18 вересня: у Києві чоловік погрожував підірвати міст і вимоги України в Мінську

Канал 24

У Києві колишній військовий Олексій Белько погрожував підірвати міст Метро, його затримали. Україна на зустрічі у Мінську погодилася реалізувати так звану формулу Штайнмаєра щодо місцевих виборів на Донбасі, але висунула кілька умов. Бізнесмен Ігор Коломойський збирається подати до суду на ексгла...

Україна у Мінську озвучила умови для виконання «формули Штайнмаєра»

Канал 24

Україна готова реалізувати так звану "формулу Штайнмаєра" щодо місцевих виборів на Донбасі, але за кількох умов. Серед них – повне припинення вогню та виведення підконтрольних Росії військ і техніки з окупованих територій.

Затримали чоловіка, що погрожував підірвати міст у Києві, – Аваков

Канал 24

Правоохоронці затримали 42-річного Олексія Белька, що погрожував підірвати міст "Метро" у Києві.

Чоловік, що погрожує підірвати міст у Києві, почав стріляти

Канал 24

У Києві чоловік, який погрожує поліції підірвати міст "Метро", почав стріляти з автомату у повітря. Поліція припускає, що він може готувати теракт.

Кабмін звільнив В’ятровича: коротко про все, що відомо

Канал 24

Кабінет міністрів України звільнив директора Українського інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича. Як його робота на цій посаді змінила Україну – розбирались журналісти 24 каналу.