«Європейська солідарність» ініціює створення ТСК для контролю розслідування справи Шеремета.

Утворити Тимчасову слідчу комісію для здійснення парламентського контролю за розслідуванням вбивства Павла Шеремета вимагають у партії "Європейська солідарність". Відповідний проєкт постанови №2756 у Верховну Раду сьогодні внесла депутат від фракції "ЄС" Ірина Фріз. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

"Метою створення Тимчасової слідчої комісії, в рамках здійснення демократичного парламентського контролю, є всебічне та об’єктивне дослідження обставин справи Павла Шеремета, перевірка правомірності дій правоохоронних органів та суду, перевірка законності арешту підозрюваних у справі та з’ясування справжнього стану розслідування вбивства", – написала вона.

"Чітко розумію, що діяльність слідчої комісії та результати її роботи за даних обставин мають вагоме суспільне значення, а отже, нас очікує дійсно непростий шлях зі встановлення істини", - зазначила Фріз.

.
/

Facebook / Ірина Фріз

.

.
/

Facebook / Ірина Фріз

.

Нагадаємо, 13 грудня 2019 року за обвинуваченням в убивстві журналіста Павла Шеремета були затримані Яна Дугарь (волонтер, військовий медик і молодший сержант 25-ї повітряно-десантної бригади, учасниця ООС), Юлія Кузьменко (дитячий кардіохірург, волонтер, громадська діячка) та Андрій Антоненко (музикант, сержант ССО, учасник ООС). Всім їм обрано запобіжні заходи.

Новини по темі

Президент Палестини відхилив мирний план Трампа

Президент Палестини Махмуд Аббас не підтримав план США щодо врегулювання конфлікту на Близькому Сході.

Глава дипломатії Євросоюзу Боррель анонсував приїзд в Україну.

Боррель наголосив, що «Україна — ключовий партнер для ЄС, а не просто близький сусід»

Кабмін ініціював зміни в правила нарахування ЄСВ

ЄСВ пропонується збільшити до 22% для підприємців, які використовують працю ув'язнених.

«Слуги» хочуть переглянути угоди з ЄС на користь олігархам - Порошенко.

Заяви про необхідність перегляду Угоди про асоціацію та інших документів, підписаних між Україною та Європейським Союзом, спрямовані в інтересах конкретних олігархів, а також збігаються з позицією російського президента Путіна.Про це сказав п'ятий...

1

Україна готова до «промислового безвізу» з ЄС. на зустрічі з Боррелем.

Україна готова до переговорів про укладення з Європейським Союзом Угоди про відповідність і прийнятність промислової продукції (Угода ACAA).

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie