Медведєв відзвітував про свою роботу на посаді прем'єра РФ.

Експрем'єр Росії Дмитро Медведєв пояснив свою відставку тим, що довго перебував на посаді - вісім років.

Медведєв каже, що задоволений своєю роботою і тим, "як йшли справи і як працював вищий виконавчий орган влади". Таку думку колишній глава російського уряду висловив в інтерв'ю програми "Время" на Першому каналі.

За його словами, перший уряд почав роботу у період кризи, потім було "повернення Криму", санкції, ріст цін, інфляція.

Санкції після анексії Криму "болісно вдарили по економіці". "Після "приєднання" Криму, "повернення" Криму в нашу країну, пішли санкції. Це природно досить болісно також вдарило по економіці, і ми повинні були не тільки налагодити роботу в дуже складних санкційних, та ще й кризових умовах. Уряду довелося зайнятися найважливішою темою, якої ніколи до цього воно не займалося - імпортозаміщенням, тому що цілий ряд товарів виявився відрізаний від нашої країни", - каже він.

Були й невирішені завдання. "Зараз ними потрібно буде займатися. Я маю на увазі те, що у нас майже не росли реальні наявні доходи. Це, звичайно, результат загальноекономічної ситуації, але цим треба займатися. Це, напевно, ключове завдання для нового уряду", - сказав експрем'єр.

Своє призначення на посаду голови Ради Безпеки він не важає незвичайним. Незвичайним є те, каже Медведєв, що такої посади раніше не було. "Але такі ідеї насправді існували. Коли президент запропонував стати заступником голови Ради Безпеки Російської Федерації, а головою за Конституцією є президент, я, природно, погодився, тому що це важлива, потрібна, як мені видається, робота, яку веде Рада Безпеки країни", - заявив колишній очільник уряду РФ.

Медведєв залишається лідером партії "Єдина Росія".

Нагадаємо, тільки-но Путін оголосив про бажання змінити російську конституцію, як прем'єр Дмитро Медведєв разом з усім урядом склали повноваження. Президент РФ вже підписав указ про відставку. На Медведєва він поклав тимчасове виконання обов'язків очільника уряду РФ, а самому уряду наказав виконувати свої обов'язки до формування нового.

Разом з цим Путін планує ввести посаду заступника секретаря Ради безпеки РФ і запропонувати її Дмитру Медведєву.

16 січня Держдума проголосувала за призначення нового прем'єр-міністра. Ним стане запропонований Путіним напередодні ексголова Федеральної податкової служби Михайло Мішустін.

Новини по темі

СБУ спільно з європейськими партнерами блокували діяльність міжнародного угруповання контрабандистів.

Потужне міжнародне угруповання спеціалізувалося на виробництві й контрабанді оптових партій заборонених сильнодіючих речовин

1

Франція нарвалася на критику за евакуацію громадян із Китаю.

Літак приземлився в столичному аеропорту 21 лютого

5 1

Трамп відреагував на нові заяви про втручання РФ у вибори на його користь.

Він назвав це обманом.

1

Вікно можливостей для стримування коронавірусу звужується — ВООЗ.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) попередила, що «вікно можливостей» щодо стримування епідемії коронавірусу COVID-19 «звужується».

1

Трамп заперечив заяви про нове втручання РФ у вибори.

Демократів звинуватили у розповсюдженні брехні

1 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie