Київрада вирішила провести сесію 19 вересня — Кличко.

1

Пресслужба Кличка

Наступну сесію Київради запланували на четвер, 19 вересня.

Про це домовилися мер Києва Віталій Кличко і керівники депутатських фракцій Київради за підсумками консультацій, передає пресслужба міського голови.

«Як ви знаєте, я ініціював консультації з головами депутатських фракцій та груп щодо дострокового припинення повноважень Київради VIII скликання. Така зустріч — консультації - відбулися. Ми з лідерами всіх 5 фракцій домовилися про проведення сесії», — сказав після зустрічі Кличко.

За словами Кличка, зараз потрібно вирішувати гострі питання для міста.

«Це і соціальні виплати, і надбавки освітянам, і зарплата транспортникам, підготовка до опалювального сезону. Це ті питання, що необхідно вирішити невідкладно! І я сподіваюся, незважаючи на те, що все сьогодні робиться, аби дестабілізувати ситуацію в столиці, внести хаос, депутати таки зберуться», — сказав він.

Кличко заявив, що в середу, 18 вересня, голови проведуть засідання фракцій і з’ясують кількість депутатів, які прийдуть на сесію.

Раніше мер Києва Віталій Кличко оголосив про консультації з керівництвом депутатських фракцій і груп Київської міської ради з приводу дострокового припинення повноважень органу.

4 вересня Кабінет міністрів підтримав подання на звільнення мера Києва Віталія Кличка з посади голови КМДА.

Кабмін вже звернувся до президента Володимира Зеленського щодо звільнення Кличка.

Віталій Кличко заявив, що подання Кабміну на його звільнення з посади голови КМДА є незаконним і суперечить Конституції.

Він пообіцяв балотуватися на наступних місцевих виборах, незважаючи на те, що вони можуть не мати сенсу після поділу повноважень столичного мера і глави КМДА.