Марина Порошенко очолила список «Європейської Солідарності» на виборах до Київради.

Цензор.НЕТ

Oстанні новини дня в Україні та світі. Найсвіжіші новини зібрані на сайті censor.net

https://censor.net/ua

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу політсили.

Марина Порошенко – лікар-кардіолог, кандидат медичних наук, багато років опікується гуманітарною сферою і розвитком інклюзивної освіти, у 2018—2019 р. – Голова Українського культурного фонду.

"Знаю, що перше питання, яке я почую, буде: чому я йду в політику? В першу чергу я – громадянка своєї країни, яку дуже люблю. І мені не байдуже – як далі розвиватиметься Україна і що відбуватиметься у її столиці, в Києві", – наголосила Марина Порошенко.

Вона переконана: політика – це не гасла, це конкретні дії, від яких часто залежать долі людей.

"Впродовж 5 років як Перша Леді я реалізовувала дуже багатьох соціальних та гуманітарних проектів. І в своїх діях я керувалася не красивими гаслами, а з можливості отримати конкретний результат – покращення якості життя кожної конкретної дитини, кожної окремої родини", – зазначила Марина Порошенко.

Вона також нагадала, що у 2018 році вдалося переглянути й оновити державні будівельні норми, враховуючи європейські стандарти та кращі приклади європейських столиць. Тому рішення балотуватися до Київської міської ради не в останню чергу зумовлено тим, щоб всі ці нові норми не лишалися на папері, а впроваджувалися в життя.

Порошенко повідомила, що новий проєкт, який буде реалізовувати її команда – створення у Києві концертної зали світового рівня.

"Як лікар не можу сьогодні також не згадати про ще один величезний виклик – епідемію коронавірусу. Протягом останніх пів року ми спостерігаємо безпорадність влади та безглуздість її дій. Вони забрали кошти з освіти, культури та місцевого самоврядування і не змогли забезпечити медицину. Лікарні та медики залишаються сам на сам перед хворобою: обладнання недостатньо, або воно неналежної якості, медичні працівники не отримали засобів індивідуального захисту, а кількість медиків, які захворіли, є надзвичайно високою", – зауважує кандидатка.

"Сьогодні в Києві недостатньо уваги приділяється вирішенню соціальних проблем. Шкіл та "Сьогодні в Києві недостатньо уваги приділяється вирішенню соціальних проблем. Шкіл і садочків катастрофічно не вистачає. Лікарні не забезпечені сучасним обладнанням. Лікарі і вчителі не захищені. А значить – не захищені наші діти і наші батьки. Тому сьогодні не час спостерігати збоку. Час діяти і приймати відповідальні рішення. На рівні кожного міста і кожної громади. І звісно, на рівні столиці, яка має стати прикладом для всієї України", – підсумувала Порошенко.

Новини по темі

У Конституції не передбачено випадку, коли суспільство сумнівається в чесності КС.

Міністр юстиції України Денис малюська заявив, що в Конституції законодавець не передбачив випадку, коли в суспільства виникнуть сумніви в добропорядності суддів Конституційного Суду.

Голова КСУ Тупицький просить особистої зустрічі з Зеленським.

Тупицький каже, що не спілкувався з президентом після скандального рішення КСУ про скасування е-декларування

1

Малюська про рішення КС: Всі ключові реформи під загрозою.

Дію норм антикорупційного законодавства буде відновлено, попри рішення КСУ.

1

Існує загроза для ключових реформ, що перебувають на розгляді КСУ – Малюська.

КСУ поставив під ризик існування всієї антикорупційної інфраструктури в Україні, заявив Малюська

1

Очільник КСУ хоче зустрітися з президентом

Прессекретар Зеленського заявила, що спілкування з Тупицьким вже відбулося.

2

Тупицький заперечує, що спілкувався із Зеленським про ситуацію, що склалася: «Розмов із президентом не було» .

Голова Конституційного Суду України (КС) Олександр Тупицький заявив, що не спілкувався з президентом України Володимиром Зеленським щодо антикорупційного законодавства.

1

Європарламент закликав Україну відновити функції НАЗК усупереч рішенню Конституційного суду.

Україна повинна продемонструвати сталу відданість проведенню реформ і дотримання принципам ЄС, кажуть у Європарламенті.

1

Турчинов: Ворог повинен відповідати за життя кожного українського воїна.

Те, що відбулося на Донбасі, – це закономірний трагічний фінал капітулянської позиції чинної влади.

3

КС запрошує Зеленського на зустріч у будь-якому форматі: треба прибрати штучний конфлікт.

Голова Конституційного Суду України (КС) Олександр Тупицький від імені КС запросив президента України Володимира Зеленського на зустріч для того, щоб обговорити конституційну кризу, що сформувалася.

1

НБУ спрогнозував зростання цін на нафту і газ

Про це йдеться в інфляційних звіті Національного банку України (НБУ) за жовтень 2020 року.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie