Це було в тиші, – Тимошенко розповів про найбільш напружені моменти обміну полоненими

Канал 24 2

Бранців Кремля у день обміну між Україною та Росією із Москви забирали заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко та помічник президента Андрій Єрмак. За недовгий час, на фіналі повернення українців додому, були справді емоційні моменти.

Новини по темі

Головні новини 15 вересня: проєкт бюджету на 2020 рік та сутички на Марші рівності у Харкові

Канал 24

Кабінет Міністрів 15 вересня вніс у Верховну Раду проєкт державного бюджету на 2020 рік, як цього і вимагав президент Володимир Зеленський. У Харкові відбувся перший Марш рівності – радикали напали на його учасників та побилися з поліцією. Звільнений із полону Кремля Олег Сенцов показав єдине фот...

Найсмішніші меми тижня: триокий iPhone, всюдисущий Коломойський та нестримна щирість Вакарчука

Канал 24

Після презентації новенького iPhone 11 користувачі запідозрили компанію у крадіжці дизайну зі сковорідки. Як несподівано побільшало камер на "яблуці", так побільшало і Коломойського на Банковій і в інших непередбачуваних місцях. І як би там українських олігарх не почувався комфортно на публіці в ...

Марш рівності у Харкові: радикали напали на учасників і побилися з поліцією – відео 18+

Канал 24

Учасники ультраправої організації "Фрайкор" після завершення Маршу рівності, що відбувся в Харкові 15 вересня, почали ловити та бити його учасників. Радикали також побилися із правоохоронцями.

Скільки грошей планує позичити Україна у 2020 році

Канал 24

Україна у 2020 році планує запозичити близько 380 мільярдів гривень, передбачено у проєкті державного бюджету на наступний рік.

Проєкт держбюджету на 2020 рік внесуть до Ради сьогодні

Канал 24

Кабінет Міністрів 15 вересня внесе у Верховну Раду проєкт державного бюджету на 2020 рік. А протягом 2 тижнів Кабмін також подасть до парламенту програму діяльності уряду.