У поліції виступають за створення відкритого реєстру педофілів в Україні

Гордон 1
У поліції виступають за створення відкритого реєстру педофілів в Україні

Перший заступник голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін підтримує створення відкритого реєстру педофілів. Про це він написав у Facebook 14 січня.

За словами Аброськіна, "тільки за останню добу було два жахливі факти знущання" над дітьми.

"Запорізька область. Вчора в одному із селищ Бердянського району в результаті проведення слідчих дій було затримано місцевого жителя. Попередньо встановлено, що він увечері 13 січня за місцем проживання неприродним способом зґвалтував сина своєї співмешканки – п’ятирічного хлопчика. Харківська область. У селі Балаклійського району затримано місцевого жителя. Попередньо встановлено, що він вдень 13 січня у своїй квартирі намагався неприроднім способом зґвалтувати одинадцятирічну дівчинку", – продовжив Аброськін.

Він додав, що "ці збоченці знищують наше майбутнє".

"Відповідальність за їхні дії згідно з чинним законодавством настільки гуманна, що дозволяє робити їм це знов. На часі внесення змін щодо посилення відповідальності за статеві злочини проти малолітніх та запровадження відкритого реєстру педофілів. Буду це повторювати та закликати законотворців до тих пір, поки це не станеться. Тільки так захистимо від покидьків наших дітей", – написав заступник голови Нацполіції.У Польщі з 1 січня офіційно відкрили реєстр з даними педофілів. Міністр юстиції Польщі Збігнєв Зебро заявив, що "право на охорону дітей вище за анонімність".

У серпні 2017 року кілька депутатів Верховної Ради України внесли в парламент законопроект, що посилює покарання за злочини проти неповнолітніх.