В Афганістані таліби виставили тіла убитих на загальний огляд в якості «попередження».

Представники радикального ісламістського угрупування "Талібан" показово вивісили трупи вбитих "порушників" на огляд цивільного населення Афганістану. Як мінімум чотири тіла бойовики підвісили на кранах посеред міста Герат.

Як пише АР, спершу всі трупи привезли на центральну площу, але потім три з них перемістили в інші частини міста для загального огляду. Про інцидент стало відомо в суботу, 25 вересня.

За словами Вазіра Ахмада Седдікі, який керує аптекою в Гераті, на моторошному "заході" з'явилися офіційні особи "Талібану".

Угрупування оголосило: мовляв, усі четверо брали участь у викраденні й були вбиті поліцією під час перестрілки. Перевірити справжність заяв талібів поки неможливо.

Викраденими нібито були батько та син. Злочинці, як запевняють представники радикального руху, поранили цивільну особу й бійця "Талібану".

У коментарі журналістам представник талібів, який не назвав свого імені, заявив: "Мета цієї акції – попередження для всіх злочинців".

Герат розташований на північному заході Афганістану

Нагадаємо, що незадовго до цього один із засновників руху "Талібан" Норуддін Турабі заявив, що уряд буде встановлювати жорстокі закони в Афганістані та проводити показові страти й ампутації кінцівок.

Як писав OBOZREVATEL, раніше таліби оголосили про створення в країні регулярної армії. А влада Китаю тим часом виділила терористичному руху 31 млн доларів допомоги, привітавши зі створенням тимчасового уряду в Кабулі.

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
Агентурний план - це забезпечити дефіцит газу та вугілля в Україні - Володимир Омельченко.

Агентурний план - це забезпечити дефіцит газу та вугілля в Україні - Володимир Омельченко.

Опалення з великими перебоями з'явилося не скрізь навіть у столиці. Що казати про регіони. Там також комунальники в авральному порядку запускають котельні, але, як завжди, на початку опалювального сезону стається багато несправностей та аварій на ...

Бо порушувала карантин: суд оштрафував директорку гімназії на ₴34 000 у Львові / Подробиці.

Бо порушувала карантин: суд оштрафував директорку гімназії на ₴34 000 у Львові / Подробиці.

У Львові суд оштрафував директорку однієї з Львівських гімназій на 34 тисячі гривень за те, що навчальний заклад працював офлайн, а з 60 вчителів лише 20 були вакциновані. Це зафіксували поліцейські, які здійснювали перевірку навчальних закладів. ...

Зупинка ТЕС напередодні зими. Чим це загрожує та як реагують українців

Зупинка ТЕС напередодні зими. Чим це загрожує та як реагують українців

Згідно з правилами, всі лікарні мають бути забезпечені альтернативними джерелами живлення, тобто дизель-генераторами, які вмикаються в аварійних ситуаціях для забезпечення виживання хворим, особливо у реанімаційних відділеннях. Ті ж апарати вентил...

Унылая лошадь возбуждается 2411021

Унылая лошадь возбуждается 2411021

1 1

Київ на порозі  «червоної»  зони. До чого готуватися мешканцям столиці

Київ на порозі «червоної» зони. До чого готуватися мешканцям столиці

З 8 листопада Кабмін наказав не пускати на роботу усіх невакцинованих чиновників та вчителів, які ухиляються або відмовляються від вакцинації без поважної причини. Про це повідомляють на урядовому порталі. Ці обмеження, а також перспективи «червон...

Віялові відключення світла / Допомога Молдові / Помилки вакцинованих - Про новини, 25 жовтня.

Віялові відключення світла / Допомога Молдові / Помилки вакцинованих - Про новини, 25 жовтня.

У випуску Pro новини за 25 жовтня: 00:00 – Анонс 01:26 – Допомога Молдові Росія викручує руки Молдові, а Україна надає їй газ "не за гроші"; 12:05 – Відключення світла Україна не закупилась вугіллям на зиму, через що можливий "привіт із 90-х" 19:4...